Gem-O-Rama

Gem-O-Rama

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Gem-O-Rama zadarmo

Drahokamy sú synonymom bohatstva a nablýskaného luxusu. Ich krása, pôvab a vznešenosť pútala pozornosť ľudí už od nepamäti. Vedia to, aj vývojári online automatov, a preto drahé kamene ako brilianty, diamanty, zafíry, smaragdy či rubíny častokrát vsadia do svojich diel.

Aj online hrací automat Gem-O-Rama z ponuky online kasíne eTipos.sk púta pozornosť svojím žiarivým grafickým prevedením, kde sa vynímajú tie neživé ligotavé potvory, ktoré by chcel vlastniť každý z nás. Vývojári zo SYNOT Games nám ich dopriali do sýtosti a rozmiestnili ich na 5 valcoch a 3 riadkoch. Ťažiť z výherných kombinácií je možné na maximálne 10 výherných líniách. Bonbónikom je, že výherné kombinácie sú platné v oboch smeroch – zľava doprava aj sprava doľava.

3 dôležité bonusy

Online slot Gem-O-Rama netvoria len prírodné či umelé minerály, ale aj niekoľko bonusových symbolov. Nie je ich síce veľa, čo možno niekto ocení, ale aj to málo vám pomôže dopracovať s pekným výhram. Na valcoch 2, 3 a 4 sa objavuje expandujúci Wild symbol, ktorý má v sebe ukryté dve špeciálne funkcie. Tou prvou je, že ako žolík nahrádza chýbajúce symboly v potenciálnej výhernej kombinácii a tou druhou, že po dotočení valcami expanduje – rozšíri sa po celom valci. Celý tento valec potom ostane nehybný a roztočí sa bezplatný respin, čo môže vyústiť do ďalšej výhernej kombinácie.

Na valci č. 1 a 5 sa objavuje tzv. Double symbol. Vďaka nemu je každá dosiahnutá výhra zdvojnásobená.

Pokiaľ by sa vám táto ponuka zdala chudobná, vedzte, že svoje výhry môžete navýšiť prostredníctvom funkcie Gamble (Risk). Ak si správne tipnete farbu zakrytej karty, výhra sa zdvojnásobí, no ak nie, prídete o ňu.

Uchmatnite si podiel z drahocenného pokladu

Dovolíme si tvrdiť, že online výherný automat Gem-O-Rama je ideálny pre neskúsenejších hráčov. Nemá v sebe zakomponované žiadne komplikované nadstavby hry, ktoré by hráčom v úvode len zbytočne motali hlavu. Nenájdete na ňom ani žiadne otravné a zdĺhavé 3D animácie, hra má rýchle tempo. Kliknite na online kasíno eTIPOS.sk, kde slot Gem-O-Rama nájdete. Je možné si ho zahrať len tak, zadarmo a pre zábavu. Idete do toho?

1500 EUR pre nových hráčov v kasíne

SYNOT TIP logo

Vstupný bonus v hodnote 100% prvého vkladu až do 1 500€ + 640 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Automat s drahými kameňmi
Online kasíno:
SYNOT TIP
Naše hodnotenie:
Hracie automaty