Grand Wheel

Grand Wheel

Hraj v kasíne

Vyskúšaj hru zadarmo

Unikátny nápad z dielne Red Tiger

Začneme celkom netradične a to otázkou. Ako vyhrať na automate s jednou jedinou výhernou líniou získať nejaké nadpriemerné výhry? Je to možné? V prvom momente vás určite napadne, čo je to za automat? To asi veľmi ťažko, ak vôbec! Vaše pochybnosti chápeme, no vedzte, že s takýmto slotom to možné je. Dôkazom toho je online automat s názvom Grand Wheel.

Autorom hry zo spoločnosti Red Tiger skladáme pomyselný klobúk, pretože zostrojiť slot s jednou výhernou líniou tak, aby zaujal, a hlavne aby hráčovi doprial slušnejšie výhry, nie je jednoduché. Keby do neho autori nezakomponovali jednu dôležitú vec, možno by sme predošlú vetu formulovali aj inak.

Online hrací automat Grand Wheel tvoria 3 valce a už niekoľkokrát skloňovaná jedna výherná línia. Výherné kombinácie sú platné v jednom smere zľava doprava. Autori ho ošatili do retro štýlu, takže na valcoch nájdete iba ovocná symboly doplnené o symboly zvonca a červenej sedmičky. Práve sedmička je prvok s najvyššou hodnotou. Až 88-násobok stávky získate za tri sedmičky.

Najvyššia možná výhra na Grand Wheel? 1000-násobok stávky

Toto číslo je však len zlomok toho, čo vám môže priniesť jediný bonusový symbol automatu, ktorý zároveň hru povyšuje od tuctového priemeru. Ide o tzv. Kolesový bonus. Vďaka nemu sa dopracujete k ohromným výhram postavených na vysokých násobiteľoch stávok. Na každom jednom valci sa točí symbol Kolesového bonusu. Ak vytočíte jeden alebo dva, koleso sa automaticky spustí a vylosuje násobok stávky. Maximálne je možné získať 38-násobok. Pokiaľ by sa vám ale podarili vytočiť tri symboly Kolesového bonusu, dosiahnuť môžete až megalomansky 1000-násobok stávky, ktorý je na kolese vyobrazený. A to už stojí za pozornosť.

Hrajte o luxusné Jackpoty v online kasíne Niké

Absenciu freespinov, Wild či Scatter symbolov nahrádza možnosť hrať o progresívne Jackpoty denný Daily Drop a celkový Mega Drop. Väčšina Red Tiger hier na niké.sk, ako napríklad Dragons Fire či Spin Town nimi disponuje a Grand Wheel nie je výnimkou. Ich hodnoty priebežne narastajú a vidíte ich v lište vedľa valcov. A ako ich získať? Je to tak trochu náročné, pretože ide o vedľajšiu bonusovú hru, ktorá je založená iba na náhode. Jedna vec je však istá. Jackpot vždy niekto vyhrá. Možno to budete práve vy! Vyskúšajte si výherný automat Grand Wheel v online kasíne Svet Hier Niké. Pokiaľ sa s ním potrebujete zoznámiť a oťukať, využite možnosť hrania zadarmo.

Detaily hry

Provider
Red Tiger
Téma hry
Retro výherný automat
Online kasíno
Niké
Naše hodnotenie
Hraj
Hracie automaty