Halloween Fruits

Halloween Fruits

Hraj v kasíne

Sú automatové témy, o ktorých si myslíme, že nikdy nezostarnú. Vždy budú mať dostatok fanúšikov na to, aby sa udržali v ponuke všetkých TOP online kasín. Ovocné hracie automaty sú snáď najjasnejším príkladom a tak je úplne jasné, že sa vývojári snažia neustále chrliť nové ovocné online stroje. A tieto ovocné automaty nájdete aj v ponuke online kasína.

Invencie v nich však býva málo a originalita sa už príliš nenosí. A preto nás raz za čas príjemne prekvapí online automat, ktorý aj tisíckrát vyťaženú tému podáva tak, ako doposiaľ nikto iný. Tentokrát sa to podarilo automatu Halloween Fruits od českých SYNOT Games.

Klasický automat s kreatívnym vizuálom

Hoci herný mechanizmus je ten najprimitívnejší z možných, predsa len automat stojí za vyskúšanie. Kreativita vývojárov sa nezaprela a tentokrát spojili tému ovocného automatu a strašidiel. Na začiatok možno trocha šialená kombinácia, no vizuál je podarený, hra rýchlo odsýpa a bonus nie je na zahodenie. Ani sa nenazdáte a uvedomíte si, že sedíte pár hodín za jednoduchým ovocným automatom.

Srdce automatu Halloween Fruits tvorí 5 valcov, v troch riadkoch. Na dosiahnutie výhry je pre vás pripravených 10 fixných línií. Aby vám na účte zacinkali nové prírastky, musíte vytočiť niektorú z výherných kombinácií.

Možnosť rozšíriť si výhru ešte viac vám dá funkcia Riziko. Vďaka nej si môžete dosiahnutú výhru znásobiť. Stačí iba trafiť farbu, akú bude mať nasledujúca vyžrebovaná karta. Mimochodom, sme v strašidelnej hre, takže sa výber karty robí štýlovo, kliknutím na červeného alebo na čierneho pavúka. Ak farba osemnohej potvory sedí s farbou karty, peniažky sa hneď zdvojnásobia. Ak ste klikli na pavúka s nesprávnym odtieňom telíčka, prichádzate o celú pôvodnú výhru.

Expandujúci Wild symbol a skúška zadarmo

Malé rozptýlenie v neprestávajúcom točení valcami prináša bonusová funkcia expandujúceho Wild symbolu. Ten má inak svoju tradičnú funkciu žolíka, ktorý dokáže nahradiť symbol, chýbajúci v inak výhernej línii. Keďže však ide o expandujúci symbol, akonáhle je prítomný vo výhernej línii, rozšíri sa na všetky susediace plochy. V najlepšom prípade, ak je presne v strede tretieho valca, tak získate až 8 wild symbolov na ploche. To znamená celkom vysokú šancu, že dokáže vytvoriť ďalšie výherné kombinácie a línie so zostávajúcimi symbolmi.

Ďalšie bonusy však už v hre nehľadajte, ide o skutočne jednoduchý stroj. Využiť môžete však štedré bonusové ponuky online kasín. Hru si môžete vyskúšať aj zadarmo. Ľahko tak zistíte, či je to vaša šálka kávy, alebo vás automat Halloween Fruits odstraší svojou atmosférou hneď na začiatku.

Detaily hry

Provider
SYNOT Games
Téma hry
Online kasíno
Naše hodnotenie
Hraj
Hracie automaty