Horus Eye

Horus Eye

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Horus Eye?

Horus Eye je 3-valcový výherný automat s 3 riadkami a 27 výhernými líniami.

Aká je téma hry Horus Eye?

Online slot Horus Eye sa dotýka civilizácie starovekého Egypta, preto ho radíme medzi púštne automaty.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online automate Horus Eye okrem Wild a Scatter symbolov nájdete aj násobitele výhier a bezplatné respiny.

Je možné v hre Horus Eye získať freespiny?

Nie, tento slot neobsahuje voľné pretočenia.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Ak sú v kasíne nasadené Apollo progresívne jackpoty, môžu byť súčasťou aj tejto hry.

Ako vyhrať na hracom automate Horus Eye?

Náš tip: Za vytočenie symbolu Kobry získate bezplatný respin. Najviac môžete získať 4 bezplatné re-spiny za sebou.

Vyskúšajte si výherný automat Horus Eye zadarmo

Na ceste do starovekého Egypta

Radi objavujete nepoznané a neprebádané? Pri výbere online hracieho automatu, ktorý spadá do kategórie dobrodružných, by sme vám radi odporučili a zároveň i predstavili mašinku menom Horus Eye. Tento hrací automat z dielne spoločnosti Apollo Games stojí za pozornosť, pretože jeho autori sa s ním celkom solídne vyhrali.

Horus Eye je podobne ako hry Book of Secrets či Egypt Sky inšpirovaný púštnym dobrodružstvom starovekého Egypta. Keďže nie všetky tajomné komnaty majestátnych pyramíd archeológovia stihli preskúmať, Egypt je stále silným magnetom pre cestovateľov a najmä hľadačov pokladov. Venujme sa však samotnej hre. Online slot Horus Eye tvoria 3 valce, 3 riadky a spolu je na ňom 27 výherných línií, čo je maximum na automate rozmerov 3x3. Aby ste získali výhernú kombináciu, musíte vytočiť tri rovnaké symboly. Každý má inú hodnotu, najviac však získate s bonusovými symbolmi. No a vďaka niektorým z nich aktivujete i špeciálne funkcie. A tie stoja naozaj za to.

Ako vyhrať na automate? Kľúčom sú bonusové funkcie.

Horovo oko, ktoré je považované za ochranný symbol starých Egypťanov, je Wild symbolom. Ako obvykle, v prípade potreby nahradí chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii. Druhým bonusovým symbolom je symbol Multiplikátora, pomocou ktorého sa vaše výhry môžu niekoľkokrát znásobiť. Na valcoch online automatu Horus Eye sa točia tri druhy tohto symbolu: 2x, 3x a 4x. Ak niektorý z nich vytočíte zároveň s výhernou kombináciou, výhra sa vynásobí príslušným číslom. Ďalším špeciálnym prvkom je symbol Kobry. Za jeho vytočenie získate 1 bezplatný re-spin. Ďalej tu máme Mystery symbol v podobe Anupa (staroegyptský boh s hlavou šakala). Jeho prítomnosť na valcoch znamená odmenu v rozsahu od 2 do 20-násobku stávky. No a na valcoch sa točí i symbol Pyramídy, ktorý je akýmsi mixérom. Po jeho vytočení sa mixér roztočí a náhodne vyberie jeden z vyššie uvedených bonusových symbolov.

Vyskúšajte šťastie na automate Horus Eye v kasíne

Širokú bonusovú škálu uzatvárajú platformové progresívne Jackpoty, ktoré sú k dispozícii v online kasíne eTipos.sk. Medzi hráčmi sú veľmi obľúbené, pretože ich hodnoty neustále rastú a získať ich môže naozaj ktokoľvek. Tak čo? Pozdáva sa vám online výherný automat Horus Eye od Apollo Games? Nevyzerá zle a hlavne sa dobre hrá, pravda?

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

eTIPOS.sk logo

Uvítací balíček až do 1 050 € + 280 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Apollo Games
Téma hry:
Púštny hrací automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:
Hracie automaty