Hot Wild 20

Hot Wild 20

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Hot Wild 20 zadarmo

Vyberať si z dnešnej ponuky online výherných automatov je radosť. Jednotliví provideri sa predbiehajú v tom, aby na svoje špičkové hry nalákali čo najviac hráčov. A z pohľadu nás, hráčov, to je len a len dobre. Ponuka je naozaj široká. Avšak na druhej strane tých hier na iGamingovom trhu je toľko, že niekedy nám trvá vybrať si ten správny kúsok. Každý hráč má svoje preferencie. Ak ste fanúšikom starej overenej klasiky v podobe ovocných slotov, online automat Hot Wild 20 stojí minimálne za pozornosť.

Jednoduchý a nenápadný ovocný automat

Hrací automat Hot Wild 20 je dielom českého nováčika Tech4bet. I keď táto spoločnosť je pre mnohých hráčov ešte veľkou neznámou, pomaly ale iste sa etabluje na trhu s kasínovými hrami. Automat sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 20 fixne stanovených výherných línií. Keďže i o takpovediac retro automat, na valcoch sa točia klasické symboly ovocia doplnené o pár neovocných symbolov. Aby bola kombinácia výherná, musí sa skladať minimálne z troch rovnakých symbolov, začínať na prvom valci zľava a neprerušovane pokračovať smerom doprava. Ovocné symboly majú v hre nižšie hodnoty, výnosnejšie sú tie neovocné. Sú štyri, z čoho tri sú bonusové symboly.

3 bonusové symboly na valcoch

Najvyššiu hodnotu na online automate Hot Wild 20 má červená sedmička. Získať za ňu môžete 0,5 - 2,5 - 10 alebo 150-násobok stávky. Prvým bonusovým symbolom na valcoch je Wild symbol. Je žolíkom, čiže v prípade potreby doplní chýbajúci symbol vo výhernej kombinácii. Ak je jej súčasťou, expanduje (roztiahne sa) po celom valci a vytvoriť môže teda niekoľko výherných kombinácii naraz. Ďalej sú tu dva Scatter symboly – podkova a dolárovka. No podobne ako pri EGT automatoch Burning Hot či 27 Wins, ani jeden z nich neaktivuje freespiny, čo nás trochu zamrzelo. Za oba dostanete „iba“ okamžité výhry. Za 3 symboly podkovy (objavuje sa iba na 3 valcoch) môžete získať 20-násobok stávky, za dolárovku je to 2, 20 alebo 100-násobok stávky.

Výherný automat Hot Wild 20 v kasíne eTipos.sk

Hovorí sa, že menej je niekedy viac. A na výhernom automate Hot Wild 20 to platí do bodky. Aj napriek tomu, že slot nedisponuje ďalšími rôznymi bonusovými funkciami a špeciálnymi vlastnosťami, hráča dokáže zabaviť i bez toho. Absenciu freespinov totiž dokonale vykompenzoval expandujúci Wild symbol. Vyskúšajte si ho i vy v kasíne eTipos.sk a určite nám dáte za pravdu.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

eTIPOS.sk logo

Uvítací balíček až do 1 050 € + 280 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Tech4Bet
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:
Hracie automaty