Hot Wild 5

Hot Wild 5

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Hot Wild 5?

Hot Wild 5 pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 5 výherných línií.

Aká je téma hry Hot Wild 5?

Ide o ovocný automat.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online automate Hot Wild 5 nájdete expandujúci Wild symbol a dva Scatter symboly s okamžitými výhrami.

Je možné v hre Hot Wild 5 získať freespiny?

Hrací automat neobsahuje bonusovú hru s voľnými pretočeniami.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Automatová hra Hot Wild 5 neobsahuje jackpoty. No v niektorých kasínach môže byť tento automat doplnený o platformové Jackpoty kasína.

Ako vyhrať na hracom automate Hot Wild 5?

Náš tip: Vytočte 5 červených sedmičiek a vaše hráčske konto narastie o 500-násobok stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Hot Wild 5 zadarmo

Aby ste sa rozhodli pre zmenu a vyskúšali nový 5 valcový automat, koľko na ňom musí byť výherných línií? Je to pre vás jeden z rozhodujúcich faktorov? Spoločnosť Tech4bet vyprodukovala už niekoľko online výherných automatov zo série Hot Wild. Z hľadiska skladby, grafiky, témy, zvukov, funkcionality, ovládania či bonusovej štruktúry sú takmer úplne totožné. Odlišujú sa však v počte valcov či výherných línií a pri pohľade na výhernú tabuľku nemožno prehliadnuť jeden dôležitý fakt. Čím menej má automat výherných línií, tým vyššie sú hodnoty jednotlivých symbolov. Dôkazom toho je aj online slot Hot Wild 5, ktorý si v krátkosti predstavíme.

Za 5 sedmičiek až 500-násobok stávky

Online hrací automat Hot Wild 5 tvorí 5 valcov a 3 riadky. Na dosiahnutie výhernej kombinácie, ktorá musí pozostávať z minimálne troch rovnakých symbolov, máte k dispozícii 5 výherných línií. Pokiaľ by sa vám to hneď na úvod zdalo málo, prejdite radšej na 6-valcový Hot Wild so 100 výhernými líniami. Na ňom sú však odmeny za výherné kombinácie nižšie.

Symbolom s najvyššou hodnotu je sedmička. Na zobrazenie piatich sedmičiek na automate Hot Wild 5 sa môžete tešiť na výhru vo výške 500-násobku stávky, čo vašim hráčskym kontom príjemne zatrasie.

Online automat Hot Wild 5 obsahuje tri až bonusové symboly. Ide o Wild symbol s expandujúcou vlastnosťou a dva Scatter symboly, ktorými sú podkova a dolár. No ani jeden Scatter symbol nedokáže spustiť bonusovú hru s voľnými pretočeniami. S takouto nevýhodou v bonusoch sme sa už stretli viac krát, napríklad pri hrách od EGT Shining Crown či Zodiac Wheel. Za „scatterové“ výherné kombinácie získate len okamžité výhry, čo určite zamrzí nejdeného hráča.

Hrajte o progresívne Jackpoty v kasíne eTipos.sk

Ak hrávate automaty na etipos.sk, je tu ešte niečo, čo vás pri hraní v tomto kasíne upúta. Sú to platformové progresívne jackpoty, o ktoré hráte takmer pri všetkých automatových hrách, teda aj pri hraní výherného automatu Hot Wild 5.

Ak sa chcete s hrou Hot Wild 5 dokonale zoznámiť, vyskúšajte si jej demoverziu ešte skôr, ako ju roztočíte v online kasíne ecasino.etipos.sk za reálne peniaze. No v tomto free-play režime samozrejme nemôžete vyhrať žiadnu skutočnú výhru. Prajeme veľa šťastia v hre!

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

eTIPOS.sk logo

Uvítací balíček až do 1 050 € + 280 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Tech4Bet
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:
Hracie automaty