Hunter's Spirit

Hunter's Spirit

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Hunter's Spirit zadarmo

Indiánsky automat so symbolmi zvierat

Online hrací automat Hunter's Spirit je ako jeden z mála zasadený do prostredia planín Severnej Ameriky, opradených starými loveckými indiánskymi rituálmi. Ak máte radi výherné sloty ako Golden Myth, či automaty so zvieratami ako Hot Africa, obe od Synot Games, určite sa vám zapáči aj tento. Nazrite do sveta Indiánov a zahrajte si automatovú hru Hunter's Spirit v kasíne na eTipos.sk.

Výherný automat Hunter's Spirit pozostáva z 5 valcov a troch riadkov. Výherné kombinácie môžete zbierať na 20 fixných výherných líniách. Graficky je hra spracovaná kvalitne, ale na to sme už pri hrách od Synot Games zvyknutí.

V hre sa nachádza značné množstvo symbolov, ktoré vás zaručene vtiahnu do atmosféry pravého indiánskeho lovu. Generalizované hodnotové klasiky ako 9, 10, J, Q, K, A sú prítomné spolu so symbolmi zvierat - orla, bizóna, vlka a indiánskeho lovca. Najväčšiu výhru vytočíte s 5 lovcami, ktorí vám prinesú korisť vo výške až 200 - násobku vašej stávky.

Bonusy, ktoré zatrasú duchom

S automatom Hunter's Spirit prichádzajú aj indiánske bonusy. Prvou špecialitou je symbol Wild v podobe totemu s nápisom „Wild“. Ten v prvom rade supluje chýbajúci symbol vo výhernej kombinácií a zároveň slúži ako násobiteľ. Za každý Wild symbol, ktorý je súčasťou výhernej línie, sa výhra zdvojnásobí. Pri plnom využití (tzn. 4 Wild symboly), si viete výhru až 16-násobiť.

Scatter symbol je ďalším bonusovým prvkom. Je vyobrazený ako indiánsky stan Teepee s nápisom „Bonus“. Zobrazuje sa iba na 2., 3. a 4. valci. Pri zobrazení troch Scatter symbolov kdekoľvek na hernej ploche získate 10 voľných pretočení. Špecialitou slotu Hunter's Spirit je, že v režime voľných pretočení sa vytočené výherné kombinácie zafixujú a zvyšné valce sa dotočia. Môžete tak získať nielen ďalšie výherné kombinácie, ale zároveň máte šancu si takto zväčšiť výhru rozšírením výhernej kombinácie o ďalší rovnaký symbol. Aj v tomto režime si môžete opätovne vytočiť voľné pretočenia získaním 3 scatter symbolov.

Posledná bonusovou funkciou je Gamble (riziko). Vašou úlohou je správne odhadnúť farbu prevrátenej karty. So správnou odhadovanou farbou si výhru zdvojnásobíte, s nesprávnym tipom výhru strácate a pokračujete v točení valcami. Progres v hre vám pomôže urýchliť funkcia Autoplay.

Vydajte sa na lov do kasína

Keď sme si prvýkrát zahrali výherný automat Hunter's Spirit v slovenskom online kasíne, vcelku nás zaujal. Ani nie kvôli špecifickej tematike, ale svojimi bonusmi. V obklopení voľných pretočení sa viete dostať k veľmi veľkej a veľkorysej koristi, ktorú si môžete s funkciou Gamble ešte zdvojnásobiť. Tak lovu zdar!

1500 EUR pre nových hráčov v kasíne

SYNOT TIP logo

Vstupný bonus v hodnote 100% prvého vkladu až do 1 500€ + 640 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Automat so symbolmi zvierat
Online kasíno:
SYNOT TIP
Naše hodnotenie:
Hracie automaty