Jack in a Pot

Jack in a Pot

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Jack in a Pot?

Jack in a Pot obsahuje až 7 valcov a 7 riadkov, pričom na ňom vytvárate výherné klastre.

Aká je téma hry Jack in a Pot?

Ide o zábavný online automat so zeleným škriatkom v hlavnej úlohe. Rovnako by sme ho mohli zaradiť k rozprávkovým hracím automatom.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na automate Jack in a Pot nájdete až 4 druhy Wild symbolu (pivo, fajka, dúha, klobúk), Scatter symbol a búrku funkcií.

Je možné v hre Jack in a Pot získať freespiny?

Áno, naraz tu môžete získať 10 freespinov.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Nie, táto hra sa žiaľ nenachádza medi jackpotovými automatmi od Red Tiger.

Ako vyhrať na hracom automate Jack in a Pot?

Náš tip: Všetky Wild symboly nazbierané počas freespinov sa postupne aktivujú po poslednom spine.

Vyskúšajte si výherný automat Jack in a Pot zadarmo

Jackove kúsky si vás podmania

Uletenejší rozprávkový automat akým je Jack in a Pot ste ešte nevideli, stavte sa! Hlavnú úlohu na ňom zohráva usilovný škriatok menom Jack, ktorý okrem toho, že počas točenia valcami cucká pivko a bafká si z fajky, dokáže aktivovať niekoľko zaujímavých špeciálnych funkcii. Robí to ochotne a najmä často. Nudiť sa s ním veru nebudete.

Jack in a Pot je 7-valcový hrací automat s rovnakým počtom riadkov. Výherné kombinácie sa vytvárajú v takzvaných klastroch, alebo ak chcete, strapcoch. Kombinácia je výherná vtedy, ak sa objaví minimálne 5 rovnakých symbolov spojených či už vertikálne alebo horizontálne (nie krížom). A je úplne jedno, či to bude na automate sprava, zľava alebo v strede. Symboly výhernej kombinácie sa vždy stratia a nahradia sa novými. Na ich miesta sa zosunú tie nad nimi. V rámci jedného spinu môžete teda získať niekoľko výhier za sebou.

Automat so 4 Wild symbolmi a 10 freespinmi

Celá hra na nás pôsobila veľmi príjemne, ba priam až relaxačne. Zaodetá je totiž do zelenej farby s pozadím slnečných pastvín, z ktorých sa vás pozerajú tri zvedavé kravičky. Aj hudobný podmaz je položený do veselej nôty. Ako sme už v úvode našej recenzie tohto automatu od Red Tiger načrtli, dôležitú úlohu na slote zohráva škriatok Jack. Tento šibal dokáže neuveriteľné veci. Jednoducho vyskočí zo zlatého kotlíka a na valcoch narobí obrovský prievan. Teraz si objasníme, ako na to.

Na hracom automate Jack in a Pot, ktorý je dielom spoločnosti Red Tiger, sú až 4 Wild symboly. Ide o krígeľ čapovaného piva, fajku, dúhu a klobúk. V prípade, že je jeden z divokých symbolov súčasťou výhernej kombinácie, na scénu nastupuje Jack.

  • Pivo – Jack začne piť pivo, počas čoho sa z výčapných píp začnú na valce liať rovnaké symboly. Tým sa zvýšia vaše šance na výhru.
  • Fajka – Jack začne bafkať z fajky, počas čoho sa niektoré symboly s vyššou hodnotou rozšíria. Stanú sa z nich megadlaždice o rozmere 2x2, 3x3 alebo 4x4.
  • Dúha – na valcoch sa objaví obrovská dúha, ktorá niektoré symboly náhodne zamení za rovnaké.
  • Klobúk – Jack hodí klobúk do povetria a ten následne do seba nasaje symboly s nízkou hodnotou, aby boli nahradené hodnotenejšími.

Jackove šikovné zručnosti si nás pri hraní v kasínach podmanili, a to ešte nie sme na konci recenzie. Na automate Jack in a Pot je ešte jedna špecialita a ide doslova o chuťovku v podaní bonusovej hry s freespinami. Akonáhle vytočíte v rámci jedného spinu 4 lístky – Scatter symbol - vytvoríte veľký štvorlístok, ktorý je vstupenkou do bonusovej hry s 10 voľnými pretočeniami. V ňom ostáva všetko rovnaké ako v základnej hre, až na jeden dôležitý detail. Počas freespinov postupne zbierate všetky Wild symboly a tie sa ukladajú vedľa automatu. Až po poslednom freespine sa aktivujú, a to buď po jednom, alebo viaceré súčasne. Fantázia.

Dajte si s Jackom zopár orosených pív, v kasíne Niké

Jedinečný automat Jack in a Pot si môžete zahrať aj vy a to dokonca úplne zadarmo. Nájdete ho v širokej ponuke slovenského online kasína Svet Hier Niké. „Vypiť si pivko“ so sympaťákom Jackom môžete buď cez počítač, tablet, alebo cez mobil. Cheers!

50 FS pre nových hráčov v kasíne

Niké logo

50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke + ďalších 100 extra free spinov po pretočení 50€.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Zábavný automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:
Hracie automaty