Jingle Bells

Jingle Bells

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Jingle Bells zadarmo

Vianočné sviatky sú pre väčšinu ľudí najkrajším obdobím roka. A rovnako aj v online kasíne sa tešia obľube výherné automaty s vianočnou tematikou. Jedným z takých strojov je aj hra s názvom Jingle Bells. Keď vám prezradíme, že za tento automat vznikol vďaka šikovným tvorcom z „Červeného tigra“ určite už šípite, že sa budete mať na čo tešiť, či už po grafickej, zvukovej alebo bonusovej stránke. Tento výherný automat doslova sála vianočnou atmosférou. Roztáčate tu 5 valcov s 3 riadkami a výhru vám vie zabezpečiť 20 fixných výherných línií. Na valcoch sa budete stretávať s kartovými symbolmi 10, J, Q, K, A, ktoré dopĺňajú tradičné vianočné vecičky ako hviezdy, čižmy, ozdoby, či lízanky. Samozrejme, nájdete tu aj stromček a Santu. Každý z nich má na starosti niečo iné, no o tom si viac povieme až o chvíľočku.

Čarovné bonusy všade, kam sa pozriete

Už v úvode sme v krátkosti načrtli, že výherný automat Jingle Bells bude aj čo sa týka bonusov veľmi štedrý. A veru, že tak aj je. Slot počas hrania na nás chrlil jeden bonus za druhým. V hre nájdete obidva tradičné špeciálne symboly – či už Wild symbol, ale aj Scatter symbol. Divoký symbol vám dopomôže k výhernej kombinácii a to tak, že zastúpi chýbajúci symbol, ktorý chýba v danej kombinácii. Scatter symboly v tomto slote nájdete dokonca až dva. Prvý zbadáte s názvom „FREE SPINY“ a druhý ako Santove sane s textom „BONUS“. Voľné zatočenia zadarmo získate ak sa vám podarí vytočiť tento typ Scatter symbolu aspoň na troch valcoch. V prípade, že sa tak stane, na obrazovke uvidíte tri plné vrecia s darčekmi a keď si niektoré z nich vyberiete a kliknete na neho, objaví sa vám informácia, koľko free spinov ste získali. Druhý typ Scatter symbolu vás presunie do bonusovej hry, v ktorej môžete vyhrať až 800-násobok vašej stávky. Ak si poviete že super, ešte ani zďaleka nie sme na konci. V hre sa totiž môže v akýkoľvek okamžik objaviť aj Santa. Všetko zrazu zhasne a začína sa s rozdávaním darčekov. Od Santu môžete očakávať tieto bonusy:

  • Padajúce Wild symboly – Santa sa prejde popred valce, vyhodí do vzduchu darčeky v podobe Divokých symbolov, vďaka ktorým vám môže pristať na hráčskom účte krásna čiastka.
  • Výherné valce – Santa začaruje valce, na ktorých môžete získať veľké výhry z mega valcov.
  • Mega Wild symbol – v tomto prípade sa Santa trocha zapotí a na valce prisunie obrovský Mega Wild symbol vo veľkosti 3x3, a preto sa môže opäť tešiť na zaujímavú výhru.
  • Vianočný stromček - v pravom rohu tohto slotu je umiestnený vianočný stromček. Ak je všetko zhasnuté a príde Santa a rozsvieti ho, môžete očakávať, že vaša výhra bude môcť byť navýšená, maximálne až 20-násobne.

Zahrajte si Jingle Bells zadarmo vo svete hier Niké

Aj keď tento automat je čisto vianočný, zahrať si ho môžete kedykoľvek počas roka. Vďaka obrovskému množstvu bonusov navyše býva často aj veľmi štedrý. Vyskúšajte si všetky funkcie výherného slotu Jingle Bells aj úplne zadarmo vo svete hier Niké. Veríme, že vás bude baviť rovnako, ako nás.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

Niké logo

50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke + ďalších 100 extra free spinov po pretočení 50€.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:
Hracie automaty