Joker 27

Joker 27

Hraj v kasíne

Vyskúšaj hru zadarmo

Vráťte sa v čase

Online výherný automat Joker 27 vyniká žiarivou kreslenou grafikou a niekoľkými zaujímavými špeciálnymi prvkami, aby hra mala potrebné napätie. Túto ovocnú klasiku skonštruovala spoločnosť Kajot, ktorej hry možno poznáte z kamenných herní a kasín. Ak máte radi staromódnosť, nasledujúce riadky sú určené práve vám.

Joker 27 je 3-valcový slot s 3 riadkami, no a ako jeho názov napovedá, obsahuje 27 výherných línii. Keďže ide o automat 3x3, dalo by sa povedať, že výherné kombinácie platia v oboch smeroch, čiže zľava doprava a sprava doľava. Ak vytočíte viac výherných kombinácii na jednej línii, platí iba tá najvyššia. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú. Na valcoch narazíte na typické symboly starých retro automatov – rôzne druhy ovocia, BAR-y, dolárovky, či zvončeky.

Joker 27 až s 2 symbolmi Scatter

Na valcoch však nájdete aj niekoľko bonusových symbolov. Zelený Joker je Wild symbolom, čo znamená, že ako žolík automaticky supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. O niečo vyššie výhry získate prostredníctvom symbolu Scatter. Na automate sú až dva tieto bonusové prvky. Prvým je symbol hviezdy a druhým Cherry bonus. Pri vytočení troch symbolov Cherry Bonus na prostrednej výhernej línii získate 1 voľné pretočenie, za tri symboly Hviezdy dostanete 10 freespinov. Počas hry s točeniami zadarmo je možné opätovne získať ďalšie freespiny.

Na automate Joker 27 dochádza ešte k jednému zaujímavému momentu. Za vytočenie rovnakého symbolu na všetkých 9 pozíciách sa výhra automaticky zdvojnásobí.

Vyskúšajte si Joker 27 aj na mobile

Joker 27 si môžete vychutnať aj na svojom mobilnom zariadení, tablete, alebo na počítači. Pokiaľ by sa vám na ňom nedarilo podľa vašich predstáv, skúste šťastie s ďalšími skvelými automatmi od Kajotu, napríklad Joker Boom či Vikings. Určite si vyberiete taký, ktorý vás minimálne zabaví. Želáme veľa šťastia.

Detaily hry

Provider
Kajot
Téma hry
Ovocný výherný automat
Online kasíno
Tipsport
Naše hodnotenie
Hraj
Hracie automaty