Joker 40

Joker 40

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Joker 40 zadarmo

Ďalší zaujímavý ovocný slot

Klasické ovocné automaty zrejme nikdy nestratia svoje čaro. Ale prečo? Zrejme preto, lebo tu boli ako prvé a nič iné ako symboly sladkého ovocia sa na týchto svetielkujúcich mašinách netočilo.

Možno i vy patríte k tým hráčom, ktorí sa radi a často vracajú do týchto dávnych čias a osviežia si spomienky na ne. Našťastie, vývojári a autori online automatov na takýchto hráčov myslia a neustále sa pre nich snažia vytvárať príťažlivejšie ovocné retro sloty. Už si len správne vybrať, čomu dáte prednosť. Či kvalitnej grafike a hudbe, alebo štedrej bonusovej štruktúre.

Klasika doplnená o tradičné bonusy

Online automat Joker 40 radíme do kategórie ovocných retro automatov, pretože sa na jeho valcoch točia klasické symboly sliviek, hrušiek, hrozna, melónov, čerešní, ale aj tradičné sedmičky a hviezdy. Pozostáva z 5 valcov, 4 riadkov a 40 fixných výherných línii. Výherné kombinácie platia iba zľava doprava, pričom začínať musia na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Ak je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. V prípade, že vytočíte výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Ak nedávate prednosť rôznym 3D animáciám, Joker 40 vás istotne zaujme. Jednotlivé symboly pôsobia síce jednoducho no celkovo sú posadené do vizuálu v štýlovej grafike. Autori hry túto oblasť vôbec neodflákli a nám klasická jednoduchosť a prehľadnosť vonkoncom neprekážala. Hudobná slučka v pozadí hry nám neprekážala ani pri dlhšom hraní. Čo je podstatné, v hre sa objavujú aj dva klasické bonusové prvky. Prvým je Wild symbol, ktorý v pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly v potenciálnej výhernej kombinácii. Navyše tieto divoké symboly môžu vytvoriť samostatnú výhernú kombináciu.

Druhým bonusom je Scatter symbol. Ten, ak vytočíte minimálne 3-krát kdekoľvek na valcoch, aktivujete bonusovú hru s voľnými pretočeniami. Za 3 symboly Scatter získate 10 freespinov, za 4 je to 20 a za 5 dokonca až 30 voľných pretočení. Počas hry s voľnými pretočeniami je možné opätovne získať ďalšie pretočenia zadarmo. Pokiaľ máte radi funkciu na zdvojnásobovanie výhier, alebo ak chcete Gamble (Risk), môžete byť pokojní. Obsahuje ju aj hra Joker 40.

Vyskúšajte si Joker 40 v kasíne hoc aj zadarmo

Online slot Joker 40 si nás veľmi rýchlo podmanil. A podmaní si možno aj vás, teda za predpokladu, že obľubujete starú dobrú klasiku v podobe ovocných automatov. Vyskúšajte si ho aj vy. Ide to aj zadarmo v online kasíne. Plynulá, ničím nerušená hra so základnými bonusmi vás dozaista zabaví.

1500 EUR pre nových hráčov v kasíne

SYNOT TIP logo

Vstupný bonus v hodnote 100% prvého vkladu až do 1 500€ + 640 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
SYNOT TIP
Naše hodnotenie:
Hracie automaty