Joker 81

Joker 81

Hraj v kasíne

Vyskúšaj hru zadarmo

Dominancia retro automatov

Staré dobré retro automaty nikdy nestratia na popularite. A to aj vďaka ich nenáročnosti, prehľadnosti, tradičnému ovocnému dizajnu a príležitosti dosiahnuť za nízke stávky relatívne časté výhry. Už si len z tej enormne širokej ponuky vybrať ten správny. Pokiaľ ste na taký ešte nenarazili, predstavujeme vám online slot Joker 81. Ako už jej samotný názov navráva, postavený je na Wild symbole (žolík) a čísle 81, ktoré je v hre dosť dôležité. Poďme však pekne postupne.

Výherný automat Joker 81 je „výmyslom“ spoločnosti Kajot, ktorá má vo svojej zbierke viacero hier v retro štýle. Od svojho predchodcu Joker 27 sa líši najmä skladbou. Má o jeden valec a niekoľko výherných línii viac. Vyskladaný je teda zo 4 valcov, 3 riadkov a v základnej hre 7 výherných línii. Výherné kombinácie sú platné zľava doprava s tým, že akonáhle sa na viacerých výherných líniách objaví viac výherných kombinácii, všetky dosiahnuté výhry sa sčítajú.

Wild symbol rozširuje výherné línie

Keďže autori sa týmto automatom vrátili v čase, na valcoch sa objavujú notoricky známe symboly ovocia, ktoré sú doplnené o hodnotnejšie hviezdy, sedmičky a symbol Joker Bar. Ten má na slote najvyššiu hodnotu (120-násobok stávky) a zároveň aj jednu špeciálnu funkciu. Okrem toho, že je Wild symbolom, čiže žolíkom suplujúcim chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii, výherné línie dokáže rozšíriť zo 7 na 81. Stačí len, aby sa ukázal na nejakom valci. S 81 výhernými líniami je potom oveľa ľahšie dosiahnuť atraktívnejšiu výhru. A nielen jednu.

Kajot automat Joker 81 aj vo slovenských kasínach

Nás trochu zamrzla absencia ďalších bonusových prvkov, či už symbolu Scatter, freespinov, alebo násobiteľov výhier. Tento fakt však určite ocenia hráči, ktorí s automatmi buď začínajú, alebo hľadajú jednoduchú nenáročnú zábavu a rýchlo odsýpajúcu hru. Z väčšej porcie bonusov a špeciálnych funkcii by sa im len zbytočne pomotala hlava. Ak vás hrací automat Joker 81 zaujal, vyskúšať si ho môžete vo viacerých slovenských kasínach s Kajot automatmi v ponuke. Ide aj bez registrácie alebo úvodného vkladu, skrátka len tak, pre zábavu.

Detaily hry

Provider
Kajot
Téma hry
Retro výherný automat
Online kasíno
Tipsport
Naše hodnotenie
Hraj
Hracie automaty