Joker Strong

Joker Strong

Hraj v kasíne

Vyskúšaj hru zadarmo

Retro nikdy neomrzí

Názov hracieho automatu Joker Strong môže u veľa hráčov evokovať klasický retro automat. Áno, ide naozaj o štýl tradičného ovocného slotu, ktorý poznáme všetci. Autori kasínových hier sa však, chvalabohu neustále predbiehajú v tom, kto vytvorí pre kasína oku lahodiacejší a atraktívnejší slot. Nuž a Joker Strong od spoločnosti Kajot sa mierne vymyká tým klasickým nudným automatom. Hneď vysvetlíme prečo.

Online výherný automat Joker Strong pozostáva z 5 valcov a z 3 riadkov. Na retro ovocný slot klasická kombinácia, ktorá sa pri novších typoch slotov už tak často nevidí. No mierne neobvyklý je princíp výherných kombinácii. Tieto totiž podobne ako napríklad pri inom Kajot automate Ultimate Crystals platia v oboch smeroch, čiže aj zľava doprava, aj sprava doľava. To predznamenáva väčšiu šancu na získanie výhry. V prípade, že vytočíte viac výherných kombinácii na jednej línii, platí iba tá najvyššia. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Najvyššiu hodnotu spomedzi všetkých ovocných symbolov a BAR-ov má symbol sedmičky. Pri vytočení piatich sedmičiek získate odmenu vo výške až 1000-násobku stávky. Výherný automat nás zaujal svojimi špeciálnymi bonusovými symbolmi a funkciami.

Wild symbol v strede valca

Wild symbol ako zelený Joker supluje absentujúce symboly vo výhernej kombinácii. To ale nie je všetko čo dokáže. Akonáhle sa objaví v úplnom strede slotu, čiže na strednom valci stredného riadku, spustí bonusovú hru Magic Joker. Wild symbol začne postupovať po všetkých okolitých políčkach, čím postupne vytvára niekoľko výherných kombinácii v rade. A po dokončení tohto javu môže vaše hráčske konto značne narásť. Na automate sa objavuje i Scatter symbol. Za tri tieto symboly získate okamžitú výhru aj napriek tomu, že sú mimo danej výhernej línie.

Pokiaľ by sa vám podarilo vytočiť rovnaký symbol na všetkých 15 pozíciách, celková výhra sa zdvojnásobí.

Automat Joker Strong v kasíne

Na online výhernom automate Joker Strong, ktorý nájdete aj v online kasíne DOXXbet, nemáte čo pokaziť. Ak patríte k neskúseným hráčom, pokojne si ho vyskúšajte najprv zadarmo. Stačí kliknúť na tlačidlo „hrať pre zábavu“. Ak sa po prvotnom oťukaní osmelíte, môžete to skúsiť aj za nejaké to euro. Držíme palce!

Detaily hry

Provider
Kajot
Téma hry
Retro výherný automat
Online kasíno
DOXXbet
Naše hodnotenie
Hraj
Hracie automaty