Joker´s Five

Joker´s Five

Hraj v kasíne

Vyskúšaj hru zadarmo

Máte radi klasiku? Vyskúšajte Joker´s Five

Čo si budeme navrávať? Klasických online automatov je na trhu viac ako dosť, no každý hráč má svoj obľúbený resp. taký, ku ktorému sa rád a často vráti. Dôvodov je viacero. Buď mu na danom automate praje šťastie, vyhovuje mu bonusová štruktúra, alebo funkcionalita, prehľadnosť a dynamika. Spoločnosti zameriavajúce sa na vývoj online kasínových hier sa predbiehajú v tom, kto zostrojí atraktívnejší slot. A my, hráči, môžeme byť len radi. Stačí si už len vybrať ten svoj.

Do kategórie „klasických automatov“ môžeme pokojne zaradiť aj slot s názvom Joker´s Five z ponuky automatov na etipos.sk, za ktorým stoja autori hier spoločnosti Synot Games. Keďže je rýchly a prehľadný, ocenia ho tí hráči, ktorí len jednoducho radi točia valcami a nepremýšľajú nad všakovakými špeciálnymi bonusovými hrami. Pravdupovediac, niektoré automaty ich majú tak prešpekulované, že aj nám istý čas trvá, kým prídeme na ich princíp.

Online slot s jediným bonusom

Joker´s Five tvorí 5 valcov, 3 riadky a 5 fixných línii. Výherné kombinácie platia zľava doprava. Na valcoch nájdeme tradičné symboly starých automatov ako hviezdy, sedmičky, štvorlístky, či všetky štyri znaky sedmových kariet.

Slot obsahuje len jeden jediný bonusový symbol, no ten vám veľmi ľahko môže dopomôcť k slušným výhram. Vyobrazený je ako žolík, ako už aj samotný názov tohto automatu napovedá. V prípade, že absentuje nejaký symbol vo výhernej kombinácii, doplní ho. Ak ale vo výhernej kombinácii supluje symbol srdca, žaluďa, gule alebo zeleňa, celkovú výhru môže navýšiť až o 5-násobok.

Ak máte odvahu, každú jednu dosiahnutú výhru môžete niekoľkokrát zdvojnásobiť. A to prostredníctvom funkcie Gamble (Risk), kde je vašou úlohou uhádnuť farbu zakrytej karty. Správny tip znamená dvojnásobok výhry, nesprávny stratu a návrat k točeniu valcov. Takže pozor!

Na mobiloch sa valce točia parádne

Čo sme najviac na tomto online výhernom automate ocenili je, že na mobilných zariadeniach fičí naozaj solídne bez akýchkoľvek problémov. Ak si teda zvyknete vypĺňať nudu hraním kasínových hier, skúste to s Joker´s Five. Túto šikovnú mašinku nájdete aj v slovenskom online kasíne.

Detaily hry

Provider
SYNOT Games
Téma hry
Klasický výherný automat
Online kasíno
SYNOT TIP
Naše hodnotenie
Hraj
Hracie automaty