Lucky 81

Lucky 81

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Lucky 81?

Výherný automat Lucky 81 sa skladá zo 4 valcov, 3 riadkov a 7 výherných línií. Tie sa však môžu rozšíriť až na 81.

Aká je téma hry Lucky 81?

Lucky 81 je klasický výherný automat s ovocnou tematikou.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Na online automate Lucky 81 nájdete len Wild symbol, ktorý dokáže rozšíriť výherné línie zo 7 na 81.

Je možné v hre Lucky 81 získať freespiny?

Nie, tento slot neobsahuje voľné pretočenia.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

Progresívne jackpoty Apollo v troch úrovniach Gold / Silver / Bronze môžu byť súčasťou automatu Lucky 81 v online kasíne.

Ako vyhrať na hracom automate Lucky 81?

Náš tip: Za výhernú kombináciu vytvorenej z Wild symbolu získate odmenu v hodnote 150-násobku stávky.

Vyskúšajte si výherný automat Lucky 81 zadarmo

Ovocný automat Lucky 81

Máte už dosť tých prešpekulovaných online automatov s komplikovanými bonusmi, pri ktorých trávite množstvo času a desiatky pretočení valcami pokým pochopíte ich princíp? Niekedy je fajn siahnuť po starej dobrej klasike, no nie? A takou klasikou je i ovocný online slot Lucky 81, ktorý hráčom ponúka nenáročné rýchle hranie, príjemné prostredie a aj slušné možnosti na získavanie výherných kombinácii.

Výherný automat Lucky 81 je produktom spoločnosti Apollo Games. Tvoria ho 4 valce a 3 riadky. V rámci základnej hry disponuje síce iba 7 výhernými líniami, no tie sa dokážu rozšíriť až na 81. Túto bonusovú špecialitku zvyšujúcu šance na výhru si vysvetlíme o chvíľu. Výherné kombinácie musia netradične pozostávať až zo 4 rovnakých susediacich symbolov. Keďže ide o klasiku, na valcoch sa pochopiteľne točia ovocné symboly (citróny, pomaranče, čerešne, slivky, kivi a melóny). Tie dopĺňajú ešte dva neovocné symboly (zvonce a sedmičky) a jeden bonusový.

Wild symbol a rozširujúce výherné línie

Jediným bonusovým symbolom je Wild symbol označený ako Lucky 81. Je žolíkom, ktorý supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii a zároveň dokáže vytvoriť samostatnú výhernú kombináciu. Za štyri symboly Lucky 81 získate až 150-násobok stávky. Divoký symbol aktivuje ešte jednu významnú funkciu. Akonáhle sa objaví na valcoch, na čo vás vopred upozorní gong, rozšíri pôvodných 7 výherných línii až na 81. A to je celkom dobrý tip ako vyhrať na automate. Počet aktívnych výherných línii je zobrazený po bokoch automatu.

Na eTipos.sk aj s progresívnymi Jackpotmi

Aby hra na online automate Lucky 81 bola v online kasíne etipos.sk ešte viac napínavá, autori do hry zakomponovali aj tri Apollo Jackpoty. Ide o progresívny Jackpot rozdelený do 3 úrovní – Gold, Silver a Bronze. Ich hodnoty, ktoré priebežne narastajú, vidíte počas hry priamo nad valcami.

Online výherný automat Lucky 81 je veľmi príjemný a jednoduchý. Vhodný je pre tých hráčov, ktorí preferujú klasické automaty plné osviežujúceho ovocia a rýchle nekomplikované točenie valcami. A keďže divoký symbol v hre zväčšuje výherné línie, dá sa na ňom pri troche šťastia aj čo-to pekné povyhrávať.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

eTIPOS.sk logo

Uvítací balíček až do 1 050 € + 280 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Apollo Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:
Hracie automaty