Lucky Wizard

Lucky Wizard

Hraj v kasíne

Vyskúšaj hru zadarmo

Vkročte s Lucky Wizard do krajinky plnej kúziel

Máte radi mágiu a s ňou spojené kúzla a triky? Ak áno, nech sa páči. Predstavujeme vám online výherný automat Lucky Wizard. Už ako jeho názov navráva, ústrednou postavou je šťastný čarodejník, ktorého magické schopnosti na ceste na parádnymi výhrami zaiste oceníte. Sympatický deduško v klobúku dokáže na slote narobiť veľké veci.

Hrací automat Lucky Wizard je výtvorom spoločnosti Red Tiger, ktorú ak poznáte, veľmi dobre viete, že jej hry sa vyznačujú netradičnými bonusovými funkciami a vlastnosťami. Skladá sa z 5 valcov, 4 riadkov a 40 výherných línii. S tými nie je možné manipulovať, pretože sú fixne dané. Výherné kombinácie platia iba v jednom smere, zľava doprava. Výhry na viacerých výherných líniách sa klasicky spočítavajú.

Už samotné grafické prevedenie na nás vplývalo veľmi dobre. Autori hru zaodeli do výraznej zlato-zelenej farby. Dejstvo je vsadené do čarovnej prírody, celkový obraz automatu nás okamžite uviedol do akejsi pohody. Čo všetko na nás čakalo počas hrania, to sme veru dávno nezažili. Hotová spúšť rôznych bonusových javov je odpoveďou na otázku ako vyhrať na automate. Chvíľu nám trvalo, kým sme ich všetky pochopili.

Tomu sa povie bonusová nálož

V prvom rade treba uviesť, že symboly sú na automate rozdelené do dvoch skupín. Klasické znaky kariet majú nižšie hodnoty a symboly ako hviezda, klobúk, kniha, a podkovička výrazne vyššie. Veď napríklad za vytočenie piatich podkovičiek získate až 480-násobok stávky. Prejdime však k bonusom.

  • Wild symbol – ide o žolíka. Ten dopĺňa chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Za vytočenie minimálne troch týchto symbolov získate aj okamžitú výhru. Tri divoké symboly znamenajú 80-násobok stávky, štyri už 240-násobok, no a päť až 800-násobok stávky.
  • Šťastná výhra – na strednom valci sa točí symbol zlatého kotla. Ak sa na ňom objaví, začne sa plniť zlatými mincami. V podstate ide o okamžitú výhru.
  • Šťastné valce – čarodejník má schopnosť, že nedovolí, aby sa na valcoch objavili symboly s nízkymi hodnotami. To vedie k zisku vysokých výhier.
  • Náhodné symboly – keď sa čarodejník dotkne palicou niektorého symbolu, automaticky sa z neho stane Wild symbol. To vedie k zisku minimálne jednej výhernej kombinácie.
  • Šťastná výmena – čarodejník dokáže zameniť symboly s nízkymi hodnotami za symboly s vysokými hodnotami.
  • Šťastné štuchnutia – keď čarodejník štuchne do valcov, vždy vám to prinesie atraktívnu výhru.
  • Šťastný bonus – je v podstate Scatter symbolom. Pokiaľ ho vytočíte minimálne 3x, aktivujete nadupanú hru s extrémnou porciou násobiteľov stávok. Všetko sa to navyše odohráva v malebnom prostredí. Na konci tejto hry môžete získať až 800-násobok stávky. A ako na to? Budete si vyberať zo 6 elixírov, pod ktorými sa ukrývajú rôzne čísla. Tieto čísla udávajú, o koľko políčok sa posuniete. Čím ďalej sa budete posúvať, tým vyšší multiplikátor získate. Nič ťažké, no všetko je o šťastí.

Hrajte aj o progresívne Jackpoty

Rovnako ako na automatoch Grand Wheel či Piggy Pirates, aj na online automate Lucky Wizard hráte o progresívne Jackpoty Daily Drop a Mega Drop. Čím viacej hráčov hrá, tým rýchlejšie stúpajú. Ich aktuálne hodnoty vidíte naľavo od valcov. Už len vytočiť 3x symbol Jackpotu na valcoch!

Navštívite čarodejníka vo Svete Hier Niké

Online výherný automat Lucky Wizard si nás jednoducho podmanil. Pokiaľ ste fanúšikom automatov s takmer nekončiacou porciou bonusov, podmaní si i vás. Môžeme zhodnotiť, že čarodejník na tomto slote je prajný. Jeho magické schopnosti si zamilujete. Tak čo, pokúsite sa získať vysnívaný 800-násobok stávky? Snažiť sa o to môžete v slovenskom kasíne Niké.

Detaily hry

Provider
Red Tiger
Téma hry
Automat s témou mágie a mytológie
Online kasíno
Niké
Naše hodnotenie
Hraj
Hracie automaty