Masquerade

Masquerade

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Masquerade zadarmo

Hoďte sa do obleku, párty začína

Fantastický 1000-násobok stávky je pre vás pripravený na online hracom automate Masquerade. A viete kde ho nájdete? U tajomnej dámy v škraboške, z ktorej nebudete môcť odvrátiť zrak, pretože si na seba obliekla šteklivé šaty s odvážnym dekoltom.

Online automat Masquerade nájdete aj v bohatej ponuke slovenského kasíne Niké, kde sa nachádza niekoľko zaujímavých kúskov spoločnosti Red Tiger. Jej hry sa vymykajú stereotypu, lebo vždy obsahujú niečo nové a nezaužívané. A taký je aj tento online slot, pretože jeho skladba valcov je dosť netradičná. Tvorí ho síce 5 valcov, no každý valec má iný počet riadkov. Na prvom a piatom sa točia 2 riadky, na druhom a štvrtom 3, no na strednom treťom 5. Stretli ste sa s niečím podobným? Asi nie. No a práve táto skladba mení aj klasický princíp získavania výherných kombinácii. Tie platia v podstate všade. Zľava, sprava a aj v strede. Dôležité je, aby minimálne 3 rovnaké symboly medzi sebou susedili.

Celé dejstvo slotu je vsadené do luxusného prostredia maškarného plesu. Hlavou postavou je už spomínaná kráska. Je symbolom s najvyššou hodnotou. Ak krásku vytočíte 5x, získate vytúžený 1000-násobok stávky. Okrem nej sa na valcoch točí klobúk, vreckové hodinky a zlatý prsteň. I tie vám dožičia väčšia výhry. O niečo menej dostanete sa ostatné symboly a tými sú klasické znaky kariet 10, J, Q, K a A.

Zlatá a Kráľovská maska

Čo sa bonusových vlastností a funkcií týka, na slote Masquerade ich nie je veľa. No i to „málo“ vie narobiť značnú „šarapatu“ v podobe atraktívnych výhier. Je za tým symbol masky, ktoré sa delia na Zlatú a Kráľovskú. Vždy keď sa v hre objaví, roztočí sa, aby odhalila záhadný symbol a pomohla vám získať výhernú kombináciu. Zlatá maska sa môže duplikovať a rozšíriť po valcoch rôznymi smermi, čím rastie šanca na výhru. S Kráľovskou maskou je to trošku iné. Objavuje sa iba na stredných troch valcoch, ktoré celé pokryje. Rovnako tak sa roztočí a odkryje záhadný symbol. V tomto prípade máte výhernú kombináciu zaručenú, pri Zlatej maske nie. Každú vysokú výhru sprevádza podarená animácia v podobe standing ovation zúčastnených hostí.

Progresívne Jackpoty nesmú chýbať

Ak máte radi sloty s možnosťou hrania o progresívny Jackpot, nasledujúce riadky vás potešia. Rovnako ako pri hrách Flaming Fox či Mayan Gods, ani na online automate Masquerade táto vedľajšia mini-hra nesmie chýbať. Vyhrať môžete buď denný jackpot Daily Drop, alebo celkový Mega Drop, ktorý občas narastie do závratného milióna €. Aktuálne hodnoty sú zobrazené v ľavej časti od valcov.

Nasaďte si masku a poďte sa zabaviť s automatom Masquerade

Neobyčajný slot Masquerade môžete hrať kdekoľvek, pretože je vyvinutý pre počítače, tablety a aj mobilné zariadenia. Osmelíte sa vstúpiť do prominentnej spoločnosti zámožných ľudí a nadviazať kontakt s očarujúcou dámou v škraboške? Miesto na maškarnom plese si nájde každý. Online výherný automat Masquerade nájdete aj vo Svete Hier Niké.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

Niké logo

50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Alternatívny automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:
Hracie automaty