Mayan Gods

Mayan Gods

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Mayan Gods zadarmo

Mayskí bohovia

Špičkovo spracovanú tému bájnej mayskej civilizácie, ktorá i dodnes púta pozornosť odbornej či laickej verejnosti, nájdete na online slote Mayan Gods. Recenzie Red Tiger kasínových hier robíme radi. Kvalitná grafika, originálna hudba a hlavne netradičné bonusové prvky tohto automatu nás očarili. A dovolíme si tvrdiť, že v online kasíne niké očaria aj vás.

Výherný automat Mayan Gods sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 20 fixných výherných línii. Tie platia zľava doprava a musia začínať na prvom valci vľavo. Pokiaľ je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá s najvyššou hodnotu. V prípade, že sú výherné kombinácie na viacerých líniách, výhry sa sčítavajú.

Násobitele výhier, re-spiny a úchvatné bonusy

Ešte predtým, ako vám priblížime samotné bonusy, musíme uviesť, že na tomto automate nejde o klasické točenie valcami. Jednotlivé symboly na seba postupne padajú. V prípade zisku výhernej kombinácie dochádza k tomu, že jednotlivé symboly výhernej kombinácie na slote vybuchnú a po bezplatnom re-spine ich nahradia nové. To môže viesť k zisku viacerých výherných kombinácii v rade. Každým „výbuchom“ výhernej kombinácie sa zvyšuje násobiteľ výhier. Čiže ak by sa vám podarilo získať trebárs 5 výherných kombinácii za sebou, konečná výhra je vynásobená multiplikátorom x5. Tento strop nie je obmedzený, takže ak sa pýtate ako vyhrať na automate, toto môže byť recept. Dobré, nie?

No poďme ďalej. Keďže mayská civilizácia bola dokonca úzko spájaná s mimozemskými silami, súčasťou slotu Mayan Gods sú aj tieto prvky. Niektoré z nich vytvárajú špeciálne bonusové javy.

  • Mayský kráľ – je Wild symbolom, ktorý sa na automate objavuje ako mega symbol v zväčšenom rozmere 2x2. V úlohe žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii.
  • Mayské zatmenie – podobne ako Mayský kráľ, objavuje sa v zväčšenom rozmere 2x2. Premieňa náhodne niekoľko symbolov za rovnaké.
  • Mayské UFO – zo slotu odoberie symboly s nízkou hodnotu a nahradí ich symbolmi s vyššími hodnotami.
  • Mayský šaman – dokáže o niekoľko úrovní zvýšiť multiplikátor výhier, následne vymaže všetky symboly na automate a spustí bezplatný re-spin.

Hranie automatu vám uľahčia aj populárne funkcie automatického točenia a turbo režim.

Hra o Jackpoty

S výherným automatom Mayan Gods hráte aj o dva zaujímavé progresívne Jackpoty, denný Daily Drop a progresívny Mega Drop. Stačí len točiť valcami a veriť, že symbol Jackpotu vytočíte najmenej 3-krát.

Do naháňačky o tieto jackpoty je zapojených viac hier, napríklad i už skôr recenzovaný automat Treasure Mine. Čím viac hráčov sa zapája do hrania, tým rýchlejšie Jackpoty narastajú a tým vyššia bude výhra (ich maximálne výška nie je obmedzená). Z každej stávky sa totiž do ich celkovej sumy odvádza určité percento.

Ich aktuálnu hodnotu vidíte v ľavej časti od valcov. Pri dennom Jackpote sa postupne odratúva čas, do ktorého ho vždy niekto získa. Čím bližší je čas vyplatenia jackpotu, tým vyššia je šanca na jeho výhru.

Ďalší zaujímavý automat od Red Tiger

Online hrací automat Mayan Gods by ste si mali vyskúšať. Jeho bonusová štruktúra je úplne odlišná od tej, akou disponujú iné dobrodružné sloty. Autori hry zo spoločnosti Red Tiger opäť raz predviedli, že ich fantázia a schopnosť upútať pozornosť hráčov nepozná hranice. Naozaj skvostná hra.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

Niké logo

50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke + ďalších 100 extra free spinov po pretočení 50€.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:
Hracie automaty