Mega Fortune Dreams™

Mega Fortune Dreams™

Vyskúšajte si výherný automat Mega Fortune Dreams™ zadarmo


Pôvodný automat Mega Fortune bol pompézny 5-valcový, 25-radový video automat s jedným z najväčších on-line progresívnych jackpotov na trhu. Luxusná téma hry dávala hráčom náznak toho, čo môžu očakávať, keď narazia na život meniaci Mega jackpot. Okrem Mega Jackpotu s očakávanou hodnotou vo výške 4 milióny EUR, hra tiež ponúkala dva menšie lokálne jackpoty.

Pre dlhodobú popularitu sa spoločnosť Net Entertainment rozhodla inovovať túto automatovú hru a predstavila jej novú verziu - Mega Fortune Dreams s 20 výhernými líniami. Nejde len o vylepšenú grafiku a zvuk. V hre boli inovované aj niektoré herné funkcie.

Tri symboly bonusového kola aktivujú jackpotovú bonusovú hru, kde hráč roztočí koleso šťastia s možnosťou vyhrať niektorý z jackpotov alebo mince (vysokú výhru). Okrem jackpotov hra ponúka aj bonus otočení zadarmo s možnosťou násobenia výhry (multiplikátor). Pribudol re-spin – v prípade 3 žolíkov môžete točiť znovu, pričom žolíky ostanú na svojom mieste. Viac sa dozviete aj v článku Recenzia automatu Mega Fortune Dreams na casinosearch.eu.

Nás táto nová verzia uchvátila, a strávili sme pri nej celé hodiny. Lákadlo ohromujúceho jackpotu je naozaj silné, a občas nám chýbal len kúštik šťastia pri točení kolesom v bonusovej hre.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
NetEnt
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
Naše hodnotenie:
Hracie automaty