Mega Pyramid

Mega Pyramid

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Mega Pyramid zadarmo

Egyptské dobrodružstvo na valcoch automatu

Ľudstvo nemá problém vyletieť do vesmíru, či neustále napredovať vo svete vedy a výskumu, no aj napriek tomu sa radi vraciame do našej dávnej histórie. To je aj prípad starovekého Egypta a jeho fascinujúcich kolosálnych pyramíd. Tento historický fenomén nesmie chýbať ani na online hracích automatoch. Zamerali sa na neho aj vývojári hier spoločnosti Red Tiger a vytvorili online hrací automat Mega Pyramid. Nájdete ho samozrejme aj ponuke Sveta Hier niké.

Mega Pyramid tvorí 5 valcov, 4 riadky a 30 fixných výherných línii. Výherné kombinácie musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. V prípade, že je na jednej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Oko pyramídy dokáže divy

Keďže legendárne pyramídy boli monumentálne, majestátne a odjakživa spájané s bohatstvom, na slote Mega Pyramid sme očakávali niečo špeciálne. A dočkali sme sa. Disponuje nenáročnými bonusovými funkciami, ktoré hre dodávajú potrebné grády. Za všetko môže magické oko pyramídy.

Aj keď Wild symbol na automate nenájdete, môžete si byť istí, že vám chýbať nebude. Môže za to už spomínané oko pyramídy. Kedykoľvek počas hry náhodne určí jeden symbol, ktorý následne naklonuje a tieto symboly sa postupne rozšíria po celom automate rôznymi smermi. To vedie k zisku viacerých výherných kombinácii a je to teda spôsob ako vyhrať na automate aj bez Wild symbolu.

Ďalšiu výraznú pomoc pri lovení výhier vám poskytne Scatter symbol objavujúci sa na 1., 3. a 5. valci. Tento špeciálny symbol dokáže po vytočení ostať na svojom mieste aj počas niekoľkých ďalších spinov, čím sa zvyšuje šanca na zisk troch symbolov Scatter. Pokiaľ by sa vám ich podarilo vytočiť, aktivujete bonusovú hru s 10 voľnými pretočeniami. V nej sa dejú taktiež zaujímavé veci. Ešte predtým, ako ju začnete hrať, oko pyramídy opäť zvolí jeden symbol, ktorý sa počas freespinovej hry bude klonovať. Akonáhle sa zvolený symbol objaví na slote, expanduje na niekoľko ďalších valcov. V tejto časti hry je možné získať skutočne impozantné výhry.

Na Mega Pyramid hráte aj o Jackpoty

S online slotom Mega Pyramid hráte aj o parádne Jackpoty – denný jackpot a progresívny jackpot. Stačí len točiť valcami a držať si palce, aby ste symbol Jackpotu vytočili minimálne 3-krát. Jackpoty rýchlo rastú, keďže sú zdieľané aj s ďalšími online hrami ako Mayan Gods, Piggy Pirates, či Flaming Fox. Čím viac hráčov hrá tieto automatové hry, tým rýchlejšie narastajú do neobmedzenej výšky. Aktuálnu hodnotu Jackpotov vidíte v ľavej časti od valcov.

Určite vyskúšajte Mega Pyramid zadarmo, aj bez registrácie

Online výherný automat Mega Pyramid nás bavil a strávili sme v online kasíne viac času, ako sme predpokladali. Autorov hry chválime za nápaditosť pri jeho skladaní. To oko pyramídy dokáže narobiť naozaj veľké divy. Vyskúšajte si ho aj vy v režime zadarmo, stojí naozaj za to!

50 FS pre nových hráčov v kasíne

Niké logo

50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke + ďalších 100 extra free spinov po pretočení 50€.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Púštny hrací automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:
Hracie automaty