Mega Rise

Mega Rise

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Mega Rise zadarmo

Páni z Red Tiger sa opäť vyznamenali

Myslíte si, že vás klasický 3-valcový automat s ovocnou tematikou nemôže ničím prekvapiť? Verte, že môže. A to najmä vtedy, ak na ňom zapracujú vývojári zo spoločnosti Red Tiger. Online slot Mega Rise je ovocný automat, ktorý sa od svojich predchodcov výrazne odlišuje, a to výrazným spôsobom. Môžu za to jeho jedinečné špeciálne vlastnosti.

Progresívny násobiteľ výhier a 2x Scatter symbol

Mega Rise má tri valce, pričom na každom sa točia tri symboly. Spolu je na ňom 5 fixne daných výherných línií a vašou úlohou je vytočiť na jednej z nich výhernú kombináciu pozostávajúcu z troch rovnakých symbolov. Tie tvoria čerešne, citróny, hrozná, melóny, hviezdy, zvončeky a sedmičky. A práve sedmička je v hre najvyššie hodnotená. Za 3x sedmičku získate až 75-násobok stávky. Aj napriek absencii divokých symbolov a voľných pretočení sa na automate dajú získať slušné výhry. Môžu za to 2 druhy Scatter symbolu a progresívny násobiteľ výhier.

Tabuľka napravo od valcov je na slote veľmi dôležitá. Sú na nej zobrazené tri symboly, ktoré ako posledné vytvorili výhernú kombináciu. Pokiaľ vytočíte výhernú kombináciu zo symbolu, ktorý je uvedený v tabuľke, násobiteľ daného symbolu sa zvýši o +1 a súčasne ním bude výherná kombinácia vynásobená. Vždy sa začína od násobiteľa x2, najviac je možné získať 100-násobok. Ak je výherná kombinácia vytvorená zo symbolu nenachádzajúcom sa v tabuľke, vytlačí prvý symbol, ktorý bol do tabuľky pridaný. Vytlačené symboly sú vynulované.

Dianie v tabuľke ovplyvňujú 2 Scatter symboly – Mega Rise žetón a Zlatá Mega Rise žetón. Oba sa na valcoch objavujú náhodne. Jeden aj druhý dokážu navýšiť aktuálne násobitele výhier a symboly uzamknúť. Mega Rise žetón navyšuje násobitele maximálne o +3, Zlatý Mega Rise žetón až o +7. Uzamykanie symbolov v tabuľke funguje veľmi jednoducho. Žetón na symbol položí zámok, čo znamená, že z tabuľky nebude vytlačený. Zachová sa tak na ňom nadobudnutý násobiteľ výhier. Zámok sa stratí až vtedy, keď sa na valcoch objaví výherná kombinácia uzamknutého symbolu. Zlatý žetón Mega Rise dokáže symbol uzamknúť až na dva zámky.

Hrajte o progresívne Jackpoty v kasíne Niké.sk

Rovnako ako väčšina online automatov od Red Tiger, tak i Mega Rise disponuje možnosťou hrať o dva progresívne Jackpoty. Mega Drop (progresívny) sa priebežne vytvára zo všetkých stávok hráčov zo všetkých automatov, ktoré ním disponujú. Nemá žiadny limit a môžete ho vyhrať náhodne kedykoľvek. Daily Drop (časový) funguje na podobnej báze ako progresívny Jackpot s tým rozdielom, že je vyplatený každý deň akémukoľvek hráčovi. Hráč ho vyhráva vtedy, ak sa na valcoch objaví 3x jeho symbol.

Tak čo poviete na online výherný automat Mega Rise? Zaujal vás? Pokiaľ vás pri čítaní týchto riadkov premkla zvedavosť a pocit, že si ho chcete vyskúšať, urobiť tak môže prostredníctvom online kasína Svet hier na Niké.sk. Samozrejme, slot je dostupný i v mobilnej verzii, kde platia rovnaké pravidlá ako v počítačovej verzii.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

Niké logo

50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:
Hracie automaty