Mirror Shield

Mirror Shield

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Mirror Shield zadarmo

Ktorý historický film je pre vás tým najlepším? Ťažká otázka, uznávame. Výber je veľmi široký a preto nečudo, že každý z nás by ich vedel z fleku vymenovať hneď niekoľko. Možno by si niektorí z vás spomenuli na film Kráľ Artuš: Legenda o meči. Legendárny príbeh o najslávnejšom panovníkovi v Británii. Aj keď sa historici doteraz nevedia zjednotiť, či ide o skutočnú alebo mýtickú postavu, jedno je isté. Tento bájny hrdina musí byť súčasťou aj online výherných automatov.

Pridajte sa na stranu kráľa Artuša, automat Mirror Shield vás odmení

Kráľom Artušom sa nechali inšpirovať aj autori hier spoločnosti SYNOT GAMES. Vytvorili slot s názvom Mirror Shield. Tvorí ho 5 valcov, 3 riadky a 10 fixných výherných línii. Výherné kombinácie platia zľava doprava, začínať musia na prvom valci vľavo a pokračovať v neprerušovanom slede doprava. V prípade viacerých výherných kombinácii na jednej výhernej línii platí iba tá najvyššia. Pokiaľ sa zobrazia výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, výhry sa sčítavajú.

Artuš bol prísny, ale spravodlivý kráľ. O svoj ľud sa staral a postará sa aj o vás na tomto online slote. Vďaka bonusovým vlastnostiam sa môžete rýchlo a jednoducho dopracovať ku kráľovským „odmenám“. Wild symbol nielenže supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii, ale jeho dostatočný počet kdekoľvek na valcoch aktivuje bonusovú hru s 10 voľnými pretočeniami. Symboly však musia byť minimálne tri. Pred spustením freespinovej hry vyberie automat náhodne jeden symbol, ktorý sa stane expandujúcim symbolom. Expandujúci symbol sa počas voľných pretočení rozšíri na celý valec, čo môže mať za následok zisk viacerých výherných kombinácii.

Pokiaľ pravidelne hráte automaty od SYNOT GAMES, istotne dobre viete, že ich železnou súčasťou je funkcia zdvojnásobovania výhier – Gamble (Risk). A nechýba ani tu. Klasicky treba uhádnuť farbu zakrytej karty.

Zoznámte sa s bájnym kráľom v kasíne na eTIPOS.sk

Zaspomínajte si na dávne časy, kedy sa na kopcoch pýšili kolosálne hrady, z ktorých králi vládli svojím poddaným. Rozpamätajte sa na detské časy, kedy všetci chlapci snívali o tom, že sa stanú udatnými rytiermi a dievčatá nádhernými princeznami. Vyskúšajte si hrací automat Mirror Shield v online kasíne eTIPOS.sk, kde to ide aj zadarmo.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

eTIPOS.sk logo

Uvítací balíček až do 1 050 € + 280 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:
Hracie automaty