Moonlight Fortune

Moonlight Fortune

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Moonlight Fortune zadarmo

Vôňa prírody v Moonlight Fortune

Kto sa bojí, nech nechodí do lesa. Aj tak by sa dal písať úvod recenzie do hry Moonlight Fortune. Hra bola vytvorená vo vývojárskej spoločnosti Synot Games, čo jej dáva istú záruku kvality a zábavnosti. Ak obľubujete hry ako Book of Secrets alebo Corsair Queen od Synotu, rozhodne sa vám zapáči aj tento kúsok.

Výherný automat Moonlight Fortune je zložený z 5 valcov a 4 riadkov. Pozitívne vnímame možnosť si zvoliť, či chcete hrať na 20 alebo 40 líniách, čo u automatov od Synot Games vôbec nebýva zvykom. S menším množstvom línií sa patrične zníži aj minimálna stávka na jedno otočenie, čo je ďalšie pozitívum pre hráčom s nižším rozpočtom.

Žánrom by sa dal automat zaradiť medzi dobrodružné automaty so symbolmi zvierat v mierne magickom a graficky prepracovanom prostredí prírody. Klasické symboly 9, 10, J, Q, K, A dopĺňajú symboly zvierat. Medzi nimi zajac, sova, vlk a jednorožec. Do výhernej kombinácie sa započítavajú aspoň tri rovnaké symboly, ktoré musia začínať na prvom valci zľava a pokračovať v postupnom slede doprava na výhernej línii. Výhry z väčšieho počtu výherných línií sa sčítavajú.

Bonusov sa báť nemusíte

Bonusový repertoár sa od iných hier veľmi nerozlišuje. V hre nájdete Wild symbol v podobe krásnej lesnej víly. Jej funkciou je suplovať chýbajú symbol v danej výhernej kombinácií. Okrem toho tvorí aj najhodnotnejšiu výhernú kombináciu s 5 symbolmi, ktorá vás obdaruje výhrou až 1000-násobkom vašej stávky na líniu.

Druhým klasickým bonusovým symbolom je symbol Scatter. Ten reprezentuje modrá žiariaca guľa s nápisom „Bonus“. Vytočiť ho môžete iba na troch stredných valcoch. Pri zobrazení troch Scatter symbolov získavate výhru dvojnásobku vašej stávky a 6 voľných pretočení v bonusovej hre. Tá vás vtiahne do temných kútov lesa, v ktorých si môžete vytočiť ďalšie freespiny a zotrvať tak pod mesačným svetlom o niečo dlhšie.

Okrem funkcie Gamble (risk) sa tu už nenachádzajú iné multiplikátory, ktorými by ste si výhru pekne znásobili. Pri využití tejto funkcie musíte uhádnuť farbu zakrytej karty. Správny odhad vás odmení dvojnásobkom vašej výhry. Ak neuhádnete, výhru strácate a vraciate sa k točeniu valcami.

Na hracom automate si môžete zapnúť aj funkciu Automatického točenia valcami, ktorú nájdete hneď vedľa tlačidla Spin. Tu si nastavíte koľkokrát si želáte valce pretočiť bez nutnosti klikania. Odporúčame využívať tuto funkciu opatrne, hlavne pri obmedzenom rozpočte.

Pohodová prechádzka v online kasíne eTipos.sk

Či už prídete z práce unavený a túžite zrelaxovať pri pokojnom automate, alebo sa len chcete zabaviť, automat Moonlight Fortune môže byť to pravé pre vás. My sme sa s hrou zoznámili v online kasíne eTipos, kde si ju môžete aj vy zahrať zadarmo, alebo za reálne peniaze. Držíme palce pri hre.

1500 EUR pre nových hráčov v kasíne

SYNOT TIP logo

Vstupný bonus v hodnote 100% prvého vkladu až do 1 500€ + 640 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Automat s témou mágie a mytológie
Online kasíno:
SYNOT TIP
Naše hodnotenie:
Hracie automaty