Mr. Vegas

Mr. Vegas

Hraj v kasíne

Vyskúšaj hru zadarmo

Ak máte radi jednoduché automaty, kde nemusíte príliš rozmýšľať a stačí vám sem tam kliknúť, online automatu Mr. Vegas sa v online kasíne vyhnite oblúkom. Mohla by vás totiž rozbolieť hlava. Toto je totiž silná káva. Pompézna, blýskavá, prvoplánová, plná krásnych žien, bohatstva a miliónových výhier.

Pokiaľ túžite ochutnať atmosféru first class v Las Vegas a nechce sa vám ani postaviť z vlastného kresla, automat Mr. Vegas je vítaná skratka, ktorá vám dá ochutnať krásny život boháčov v meste hriechu. Ale poďme pekne po poriadku.

Toto je Vegas bejby

Mr. Vegas je v jadre 5 valcový automat s 3 riadkami, na ktorom môžete vyhrať v závislosti od vašej voľby na 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29 a 30tich herných líniách. Peniaze zacinkajú, ak sa vám podarí vytvoriť zo symbolov výhernú kombináciu na niektorej z výherných línií. Čím viac symbolov v línii je, tým sa samozrejme zvyšuje aj hodnota vašej výhry.

Symboly a celkovo vizuál hry sú výrazne štylizované, no pri hraní to nijako neprekáža. Krásna žena ostane krásnou ženou aj po štylizácii a rovnako tak aj zlatá farba bohatstva. Podobne sú na tom zvuky. Počas hrania vás sprevádzajú zvuky luxusného kasína, počuť radosť z výhry pri iných stoloch, búchanie šampanského a samozrejme aj cinkanie peňazí. V tomto smere nemáme čo vytknúť.

Kreatívne bonusy naprieč kasíno hrami

To pravé čaro a bohatstvo tohto automatu sa však neskrýva v jeho vizuále ani megalomanskom prevedení. To najlepšie vám online automat Mr. Vegas ukáže v bonusových hrách. Tých je naozaj dosť a každá z nich je originál, ktorý, trúfame si povedať, v inom automate nenájdete.

Začnime napríklad symbolom Mr. Vegas, ak sa vám podarí hlavného hrdinu hry zobraziť na valcoch 1, 3 a 5 spustí sa špeciálny ruletový mód. Čítate správne, ruleta v automatovej hre. Po aktivovaní si vyberiete 3 čísla z plátna a ak padne, získavate až 15 násobok vašej stávky.

Ďalší špeciál je síce klasika, ale v netradičnom prevedení. Ide o free spiny. Aktivujú sa netradične. Opäť k tomu potrebujete symbol Mr. Vegas. Ak sa vám ho podarí vytočiť a vedľa neho od 1. valca z ľavej strany alebo od 5. valca z pravej strany padne symbol kociek, spustíte mód Voľných spinov. Voľných zatočení získate toľko, koľko ukazuje súčet na vytočenom symbole kociek. Ak je pritom hodnota na kockách rovnaká, počas free spinov sa výhra násobí x2. Poteší, že pretočenia zadarmo môžete získať aj pri aktivovanom móde free spinov.

Tretím špeciálnym bonusom je čuduj sa svete bonus Výherný automat. Ak tento symbol vytočíte 3x, kdekoľvek na valcoch, spustíte automatový mód, v ktorom máte k dispozícii 3 free spiny na špeciálnom 3 valcovom retro automate. Vaša výhra závisí od toho či na automate vytočíte zhodné symboly. Ale pozor, rôzne symboly, rôzne výšky výhier.

Ani to však nie je všetko, ešte ostáva jeden bonus. Je ním Peňažné koleso. Roztočíte ho, ak pri bežnej hre vytočíte na aktívnej výhernej línii 5 špeciálnych ústrižkov. Následne stačí kliknúť a koleso sa pomaly zastaví, pričom môžete len vyhrať. A výhry sú naozaj príjemné. 10 voľných spinov, bonusový mód Mr. Vegas, kredit (max. 60) alebo Jackpot. Jackpot však získate iba v prípade, že ste stavili maximálnu stávku.

Zahrajte si Mr. Vegas v kasíne zadarmo

Sami vidíte, že pri hraní online automatu Mr. Vegas sa nudiť nebudete. Každú chvíľu sa niečo deje a žiadne zbytočne dlhé krútenie valcov sa nekoná. Ak sa vám však zdá zložitá, internet vám ponúka aj možnosť vyskúšať si ju úplne zadarmo a to bez akéhokoľvek obmedzenia. Môžete ju tak objavovať úplne zadarmo a až keď dostanete všetky mechanizmy poriadne do krvi, pustite sa do plnohodnotného hrania.

Detaily hry

Provider
Betsoft
Téma hry
Zábavný automat
Online kasíno
Naše hodnotenie
Hraj
Hracie automaty