Multi Vegas 81

Multi Vegas 81

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Multi Vegas 81 zadarmo

Multi Vegas s 81 výhernými líniami

Drvivá väčšina Kajot online výherných automatov je zameraná na hráčov starej školy. Vo svojom portfóliu majú desiatky, možno stovky slotov, prostredníctvom ktorých môžete zaspomínať na svoje herné začiatky. No a Multi Vegas 81 je jedným z nich. Nenápadná retro-klasika, ktorá poteší každého „veterána“.

Multi Vegas 81 je 4-valcový online výherný automat s 3 riadkami, a ako jeho názov napovedá, je na ňom až 81 výherných línii. Tie ako zvyčajne platia v jednom smere a to zľava doprava. V prípade, že je na jednej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Bonusov pomenej, ale o to silnejšie

Autori pri konštruovaní tohto automatu nevymýšľali nič revolučné a megalomanské. Skrátka stavili na klasiku. Grafika je obyčajná, rovnako tak aj hudobný podmaz a na valcoch sa točia tradičné symboly ovocia, amerického dolára a sedmičiek. Symbol sedmičky má na slote najvyššiu hodnotu. Za vytočenie troch sedmičiek získate 16-násobok stávky, za štyri dokonca až 160-násobok stávky. Všetky hodnoty ostatných symbolov si pozriete vo výhernej tabuľke, ktorá nie je vôbec „lakomá“.

Avšak pohľad na bonusové špeciálne prvky vás možno mierne zaskočí. Na automate sa totiž vyskytuje iba jeden jediný a tým je symbol nazvaný ako Multi Wild. Čo je ale na druhej strane potešujúce, plní dve funkcie, ktoré vám výrazne dopomôžu k zaujímavejším výhram. Ako žolík supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii, no zároveň je aj násobiteľom výhier. V prípade, že sa jeden symbol Multi Wild objaví vo výhernej kombinácii, výhra sa zdvojnásobí. Pokiaľ je to dvakrát, výhra sa vynásobí x4, no a ak trikrát, výhra sa zvýši o 8-násobok.

Hrajte v kasíne, aj na svojom mobile

Aby hra nestrácala na tempe a bola svižná, využiť môžete i obľúbenú funkciu „autoplay“. Hrať slot Multi Vegas 81 je možné hrať vo viacerých slovenských kasínach a to dokonca aj úplne zadarmo. Jednoducho iba kliknete na políčko „hrať pre zábavu“. No a samozrejme, točiť valcami môžete buď na svojom notebooku, tablete, alebo mobilnom zariadení. Už záleží len na vás, čo vám je bližšie. Držíme palce.

7777 EUR pre nových hráčov v kasíne

Tipsport logo

Exkluzívny vstupný bonus až do výšky 7 777 € k prvému vkladu + 100 freespinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Kajot
Téma hry:
Retro výherný automat
Online kasíno:
Tipsport
Naše hodnotenie:
Hracie automaty