Neon Fruits

Neon Fruits

Hraj v kasíne

Vlastnosti hracieho automatu

Koľko valcov a výherných línií má automat Neon Fruits?

Online hrací automat Neon Fruits sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 27 fixných výherných línií.

Aká je téma hry Neon Fruits?

Neon Fruits je retro automat, na ktorom sa točia ovocné symboly v neónovom prevedení.

Aké špeciálne funkcie tu nájdete?

Hrací automat Neon Fruits ponúka bezplatné respiny a násobitele výhier.

Je možné v hre Neon Fruits získať freespiny?

Nie, na tomto automate voľné pretočenia nenájdete.

Ponúka táto hra možnosť hrať o jackpoty?

4-úrovňový jackpot Kajot automatov Joker Bonus Progressive môže byť súčasťou aj online hry Neon Fruits. Záleží na nastavení v konkrétnom kasíne.

Ako vyhrať na hracom automate Neon Fruits?

Náš tip: Vždy, keď sa vám podarí dosiahnuť výhernú kombináciu, symboly tejto výhernej kombinácie zostanú na svojom mieste do ďalšieho bezplatného pretočenia.

Vyskúšajte si výherný automat Neon Fruits zadarmo

Spomínate si na diskotéky spred niekoľkých desaťročí, kde nad hlavami tancujúcich ľudí svietili obrovské diskogule a všetko bolo ožiarené neónovými svetlami? Ak nie, podobnú atmosféru zažijete s online hracím automatom Neon Fruits. No a keďže ide o návrat do minulosti, na jeho valcoch sa točia tradičné symboly pomarančov, čerešní, sliviek, hrozna, melóna, zvončekov, BAR-ov či sedmičiek. To všetko v neónovom prevedení. Sedmička má na automate najvyššiu hodnotu. Za päť sedmičiek získate 20-násobok stávky.

Ovocný automat, ktorý je dielom spoločnosti Kajot, pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 27 vopred stanovených výherných línii. Výherné kombinácie platia v jednom smere - zľava doprava. Wild symboly, Scatter symboly, či freespiny bývajú bežnou súčasťou tradičných výherných automatov, no online hra Neon Fruits sa od nich tak trochu odlišuje. Nenájdete na ňom žiadny z menovaných bonusových symbolov. Obsahuje však niečo, vďaka čomu sa ľahko dopracujete k oveľa zaujímavejším výhram.

Vždy, keď sa na slote objaví akákoľvek výherná kombinácia, ostane zafixovaná do ďalšieho bezplatného re-spinu. Pokiaľ sa aj po tomto re-spine objaví na valcoch rovnaký symbol z predošlej výhernej kombinácie, znova zostane na svojom mieste a získate ďalší respin. A tak ďalej aáž do momentu, keď sa vám pri re-spine tento symbol nepodarí vytočiť. Až v tomto momente vám bude na konto pripísaná výhra za všetky nadobudnuté výherné kombinácie. Podobnú bonusový funkciu sme s em videli pri automate Respin Joker od Synot Games.

Druhým špecifikom sú nadupané násobitele výhier – multiplikátory. Nad jednotlivými valcami (okrem prvého) sú vyobrazené násobky čísiel - x2, x3, x4 a x5. Násobiteľ výhry x2 získate vtedy, ak na prvých dvoch valcoch a ich troch riadkoch vytočíte rovnaký symbol. Výhra sa vynásobí x5 vtedy, keď bude celý automat pokrytý jedným jediným symbolom, čo za pomoci fixovania výherných kombinácii a bezplatných re-spinov nie je žiadny problém. Vieme, o čom píšeme.

Neon Fruits nájdete vo viacerých online kasínach

Nečakali sme, že online výherný automat Neon Fruits nás až tak nadchne. Najviac sme sa obávali absencie klasických bonusov, no ukážková kombinácia bezplatných re-spinov a násobiteľov výhier nám dala zabudnúť na naše obavy. Naozaj skvelý počin od autorov hry. Tento šikovný slot vám skrátka musíme odporučiť. Nájdete ho aj v slovenských online kasínach s Kajot automatmi v ponuke. Vyskúšať si ho môžete aj zadarmo bez registrácie.

10000 EUR pre nových hráčov v kasíne

SYNOT TIP logo

Vstupný bonus za prvé 4 vklady až do 10 000€ + 640 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Kajot Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
SYNOT TIP
Naše hodnotenie:
Hracie automaty