Piggy Pirates

Piggy Pirates

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Piggy Pirates zadarmo

Piggy Pirates - automat s bojovnými prasiatkami

Tri nezbedné prasiatka vs. zlý vlk. Aj o tom je online výherný automat Piggy Pirates. Táto skvelá mašinka z ponuky hier niké je dielom spoločnosti Red Tiger. Ak ste si už Red Tiger automaty zahrali, viete, že tieto hry sú naozaj jedinečné. Obsahujú netradičné bonusové vlastnosti, ktoré na trhu s kasínovými hrami len ťažko nachádzajú konkurenciu.

Priznáme sa, že pred spustením online hracieho automatu Piggy Pirates sme tak trošku váhali, či si ho zahrať alebo radšej dať od neho ruky preč. Predsa len, keď si preložíte jeho názov – pirátske prasatá – no uznajte sami. No keďže so spoločnosťou Red Tiger a jej automatmi máme už nejaké skúsenosti a vždy nás príjemne prekvapili, nedalo nám a šli sme do toho. Po pár hodinách hrania môžeme čestne prehlásiť, že toto rozhodnutie vôbec neľutujeme.

Online výherný automat Piggy Pirates tvorí trošku neobvykle až 6 valcov a 4 riadky. Obsahuje 40 fixných výherných línii. Tie platia zľava doprava a musia začínať na prvom valci vľavo. Pokiaľ je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá s najvyššou hodnotu. V prípade, že sú výherné kombinácie na viacerých líniách, výhry sa sčítavajú.

Prekĺznite do bonusovej hry s freespinmi

Prejdeme teraz k tomu najpodstatnejšiemu a tým sú bonusy. Automat ich síce veľa nemá, no i to málo vám bude bohato stačiť, aby ste získali veľké výhry. Dôležitú úlohu zohrávajú tri roztomilé prasiatka. Vyzerajú odhodlane a bojovne. Každé z nich je ozbrojené, jedno má šabľu, druhé pištoľ a to tretie hák. Tejto výzbroji sa ani nečudujeme, keďže na automate sa objavuje aj zlý vlk. Čim viac sa bude dariť prasiatkam v boji proti vlkovi, tým viac výhier získate.

Tri prasiatka môžeme označiť za Scatter symboly. V momente, keď ich vytočíte všetky 3, aktivujete bonusovú hru s „neobmedzenými freespinami“. Výhodou je, že ak vytočíte prvý Scatter symbol, nezmizne hneď každým ďalším otočením valcov, ale bude sa posúvať po valcoch, až pokým nespadne do vody. Tu sa budeme musieť spoľahnúť na šťastie, pretože ako sme už spomínali, len všetky tri prasiatka na automate súčasne vám zaručia prienik do bonusovej hry.

V prípade, že sa do nej dostanete, začína sa boj medzi prasiatkami a vlkom. Tu do hry vstupujú aj Wild symboly v podobe zlatých mincí, ktoré prasiatka usilovne zbierajú. A to až do momentu, kým sa na automate neobjaví zlý vlk s bombou. Ten sa vyskytuje len na poslednom 6. valci zľava. Keď sa ukáže, hodí po prasiatkach bombu a tie vybuchnú. Ešte pred výbuchom však prasiatka všetky nazbierané Wild mince rozhádžu po automate a toto je skvelá cesta, ako na automate vyhrať obrovské výhry.

Progresívne Jackpoty aj s automatom Piggy Pirates

Aj na online slote Piggy Pirates sa hrá aj o dva zdieľané progresívne Jackpoty s neobmedzenou maximálnu výškou. Rovnako ako pri hrách Spin Town, Mega Pyramid, či Golden Temple nemusíte urobiť nič navyše, len točiť valcami a veriť, že symbol Jackpotu vytočíte minimálne 3-krát. Ich aktuálnu hodnotu (denný Daily Drop aj progresívny Mega Drop) vidíte v ľavej časti obrazovky. Pri dennom Jackpote sa aj odratúva čas, dokedy určite padne.

Piggy Pirates budete milovať

Skúste si zahrať online slot Piggy Pirates aj vy a uvidíte, že sa pri ňom nielenže dobre zabavíte, ale aj čo to zaujímavé povyhrávate. Bonusová hra s freespinami a nekonečné zápolenie troch prasiatok s vlkom je zárukou štedrosti a úspechu.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

Niké logo

50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke + ďalších 100 extra free spinov po pretočení 50€.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Automat so symbolmi zvierat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:
Hracie automaty