Piggy Riches Megaways

Piggy Riches Megaways

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Piggy Riches Megaways zadarmo

Nešetrite na výherných líniách, je tu Megaways

Aj vy ste vlastnili prasiatko, do ktorého ste hádzali mince či bankovky a snažili sa nasporiť na fajnovú dovolenku? Podarilo sa vám to? Ak áno, klobúk dolu. My sme dokázali nanajvýš to prasiatko postaviť do poličky. Zabudnime teraz na nekonečné sporenie a poďte si vychutnať skvelú zábavu a fantastické výhry s online výherným automatom Piggy Riches Megaways. Rozkošné prasiatka sa postarajú o to, aby ste neodišli s prázdnymi rukami.

Na online automate Piggy Riches Megaways od Red Tiger by sme v prvom rade vyzdvihli jeho skladbu. Keďže ide podobne ako pri Dragon´s Luck Mega Ways či Dragon’s Fire Mega Ways o automat z kategórie „Megaways“, obsahuje dostatok možností na získanie výherných kombinácií. Vďaka 6 valcom a 7 riadkom môžete hrať naraz až so 117 649 výhernými líniami. Keďže automat obsahuje i mega symboly, na jednom valci sa môžu objaviť dva alebo až sedem symbolov. Dôležité pri skladaní výhernej kombinácie je, aby sa minimálne tri rovnaké symboly objavili na susedných valcoch. Tie musia začínať na prvom valci zľava. Symboly každej výhernej kombinácie z valcov zmiznú a na ich miesto kaskádovito dosadnú tie z vrchných pozícií. Takýmto spôsobom sa môžete dopracovať k zisku niekoľkých výhier v rade.

Bonusy na Piggy Riches Megaways

Viac zábavy a pochopiteľne i vyššie výhry dosiahnete vďaka bonusovým symbolom a špeciálnym funkciám. A na Piggy Riches Megaways je naozaj z čoho vyberať. Mega Wild symbol dokáže pokryť úplne celý valec, čím vytvorí niekoľko výherných kombinácií. Do hry navyše vstupuje aj s náhodným násobiteľom výhry, ktorého hodnota je od 2x do 7x. Ďalej tu máme obľúbené freespiny. Tie získate, ak kdekoľvek na valcoch vytočíte tri Scatter symboly. Pred spustením zatočíte kolesom, po čom sa dozviete počet získaných voľných pretočení. Najviac ich môžete dostať až 22. Okrem toho každý obsahuje náhodný násobiteľ výhier (1x – 10x). Prekĺznuť do hry s voľnými pretočeniami je zážitok, pretože za každý vytočený Scatter symbol získate ďalší freespin a po každej výhernej kombinácii sa hodnota násobiteľa zvýši o +1.

Progresívne Jackpoty a 10 000-násobok stávky

Recenziu online hracieho automatu Piggy Riches Megaways zakončíme progresívnymi Jackpotmi. Majiteľom Jackpotu Daily Drop alebo Mega Drop, ktorých hodnoty priebežne narastajú, sa môže stať ktorýkoľvek hráč. Získať niektorý z nich závisí čisto iba od náhody. Pokiaľ ste sa s touto vedľajšou bonusovou hrou ešte nestretli resp. nemáte o nej dostatok cenných informácií, o všetkom potrebnom sa dozviete v našom článku o jackpotoch.

Na automat Piggy Riches Megaways sa nielenže dobre pozerá, ale hráčom ponúka dostatok príležitosti ako získať hodnotné výhry. Maximálna možná výhra je fantastický 10 000-násobok stávky. Ak ste už skúšali šťastie s Gonzo's Quest Megaways, vyskúšajte si aj slot s roztomilými prasiatkami. Stojí to za to. Zahrať si ho na začiatok môžete len tak zadarmo, a to v slovenskom online kasíne na Niké.sk.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

Niké logo

50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Automat so symbolmi zvierat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:
Hracie automaty