Reactor

Reactor

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Reactor zadarmo

Ako hrať online slot Reactor od Red Tiger

Pozor, hrozí riziko vysokého napätia. Online výherný automat Reactor vás doslova zelektrizuje svojimi bonusovými vlastnosťami. Pri pohľade naň je hneď nad slnko jasné, kto stojí za touto skvelou mašinou. Áno, sú to kreatívne hlavy zo spoločnosti Red Tiger, ktorí opäť raz demonštrovali, že hranice ich fantázie sú bezhraničné.

Reactor je 5-valcový slot s 3 riadkami a 20 výhernými líniami. Tie sú fixne dané a výherné kombinácie na nich platia obojsmerne – smerom zľava doprava a smerom sprava doľava. Dej tohto futuristicky ladeného automatu sa odohráva v priestore reaktora jadrovej elektrárne. Atmosféra je elektrizujúca a dochádza na ňom k nezvyčajným úkazom.

Čím viac batérií, tým explozívnejšie odmeny

Spomedzi všetkých symbolov je najdôležitejšia batéria, ktorá je Scatter symbolom. Automat dokáže dobiť takou energiou, že zo začiatku možno nebudete chápať, čo všetko sa na automate odohráva. Batéria aktivuje re-spiny, Wild symboly, Mega Wild symboly, multiplikátory, či zamení symboly s nízkou hodnotou za tie hodnotnejšie. Aké skvelé špeciálne doplnky automatu Reactor budú aktivované, závisí od toho, koľkokrát Scatter symbol vytočíte. Platí:

  • 1x batéria = spúšťa 1 re-spin
  • 2x batéria = spúšťa 1 re-spin + symboly s nízkou hodnotou zamení na hodnotnejšie
  • 3x batéria = spúšťa 1 re-spin + symboly s nízkou hodnotou zamení na hodnotnejšie + pridá Wild symboly (dopĺňajú chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii)
  • 4x batéria = spúšťa 1 re-spin + symboly s nízkou hodnotou zamení na hodnotnejšie + pridá Wild symboly + pridá Mega Wild symboly (vo veľkosti 2x2 alebo 3x3)
  • 5x batéria = spúšťa 1 re-spin + symboly s nízkou hodnotou zamení na hodnotnejšie + pridá Wild symboly + pridá Mega Wild symboly + pridá Multiplikátor (najviac 10-násobok)

Gigantickú bonusovú štruktúra online hracieho automatu Reactor uzatvára podobne ako pri hrách Jewel Scarabs či Dice Dice Dice možnosť získať niektorý z dvoch progresívnych Jackpotov. Prvým je Mega Drop, ktorý nemá stanovený limit a vyhrať ho možno kedykoľvek. Druhým je Daily Drop, ktorý funguje na podobnej báze ako Mega Drop s tým rozdielom, že určite ho vyhrá niekto každý deň. Na získanie atraktívnych Jackpotov musíte na valcoch vytočiť 3x symbol Jackpotu.

Automat Reactor nájdete v ponuke kasína na Niké.sk

Pri zostavovaní online slotu Reactor mysleli jeho autori naozaj na všetko. Od grafiky, 3D animácií, cez hudbu, zvukové efekty až po bonusové vlastnosti. Všetko je na špičkovej úrovni. A teraz je čas, aby ste si tento vynikajúci automat vyskúšali i vy. Nájdete ho aj v ponuke slovenského kasína Niké.sk. Samozrejme, je úplne jedno, či to bude cez mobil, počítač alebo tablet. Hra je dostupná na všetkých uvedených platformách.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

Niké logo

50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Alternatívny automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:
Hracie automaty