Reel Heist

Reel Heist

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Reel Heist zadarmo

Nefalšovaná policajná naháňačka na valcoch

Stať sa policajtom a postaviť na stranu zákona, bolo snom asi každého malého chlapca. Zahrajte si online výherný automat Reel Heist, pripnite si policajný odznak, nasaďte čapicu, vezmite do ruky obušok a splňte si dávnu túžbu po naháňaní zlodejov. Samozrejme, nie zadarmo. Za každého dolapeného lupiča získate v online kasíne Niké aj parádnu odmenu.

Online slot Reel Heist je dielom spoločnosti Red Tiger, ktorá je síce na trhu len zopár rokov, no už teraz sa jej kasínové hry tešia veľkej popularite. Automatové hry tejto spoločnosti ako napríklad Treasure Mine či Pirates Plenty sa výrazne odlišujú od hier iných vývojárov a dalo by sa povedať, že nie sú na „jedno kopyto“.

Online hrací automat Reel Heist tvorí 5 valcov, 4 riadkov a 40 fixných výherných línii, ktoré platia iba zľava doprava a to v neprerušovanom slede. Pri viacerých možnostiach výherných kombinácií na línii platí len tá najvyššia. V prípade viacerých výherných kombinácií, v niekoľkých výherných líniách, sa hodnota výhier sčíta.

Slot oplýva prepracovanou grafikou, skvelými zvukovými efektami a hlavne špičkovými 3D animáciami. Hlavnou postavou je prísny policajt a päť prefíkaných zlodejov. Ich vzájomné potýčky a naháňačky ponúkajú oveľa vyššie výhry ako sa dá vyhrať na automate pri bežných symboloch v základnej hre.

Divoký symbol a výhry až do výšky 2000 násobku stávky

Policajt je Wild symbolom. Kedykoľvek počas točenia valcami vstúpi do hry, ako keby bol na pochôdzke, a v pozícii žolíka dopĺňa chýbajúce symboly v rámci výhernej kombinácie. Do hry náhodne vstupujú aj jednotliví lupiči, buď po jednom, alebo viacerí naraz. Každý z nich má na sebe ceduľku s vypísanou odmenou – násobitele stávok vo výške od 7 do 2000. Akonáhle vybehnú na valce, objaví sa aj policajt, ktorý ich začne naháňať. V prípade, že ich dolapí, získate výhru v podobe vypísanej odmeny, násobku stávky.

Môže sa stať, že zlodeji policajtovi uniknú a vy ostanete bez odmeny. Policajt má však v ruke obušok a môže ho kedykoľvek použiť. Hodí ho po utekajúcom zlodejovi, čím ho omráči. V takomto prípade zlodej ostane na mieste a policajt ho nemá problém chytiť a zatknúť.

Zábava a vysoké výhry v jednom

V podstate je to všetko, čo sa bonusového vybavenia slotu Reel Heist týka. Nenájdete na ňom žiadne Scatter symboly, pretočenia zadarmo, bonusové nadstavby, či možnosť zdvojnásobiť výhry. Aj napriek tomuto faktu si dovolíme tvrdiť, že výherný automat Reel Heist je zábavný a pomerne štedrý na vysoké výhry. Pán policajt a jeho svedomitá práca v boji proti zlodejom vám pomôžu dopracovať sa k nim. Skúste v online kasíne a uvidíte.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

Niké logo

50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke + ďalších 100 extra free spinov po pretočení 50€.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:
Hracie automaty