Reel Sheriff

Reel Sheriff

Hraj v kasíne

Vyskúšaj hru zadarmo

Drsné prostredie amerického Divokého západu sa stalo námetom mnohých filmových spracovaní či knižných publikácii. Westernovým motívom sa nechali inšpirovať i autori hier spoločnosti Synot Games a vytvorili zaujímavé online výherné automaty - Wild Job a dnes recenzovaný Reel Sheriff. A keďže nás celkom príjemne oslovil, ponúkame vám teraz jeho krátku recenziu.

Keď sa snúbi zločin so zákonom

Reel Sheriff je 5-valcový online automat s 3 riadkami. Jeho prvým veľkým plusom je, že podobne ako napríklad na automate Extra Stars od EGTvýherné kombinácie platné v oboch smeroch. Kombinácia je výherná vtedy, ak začína na prvom valci zľava a neprerušovane pokračuje smerom doprava, alebo začína na prvom valci sprava a neprerušovane pokračuje smerom doľava. Vždy musí obsahovať minimálne 3 rovnaké symboly.

Ďalšou devízou hracieho automatu Reel Sheriff je jeho štruktúra spojená s Wild symbolmi. V hre vystupujú až 3 Wild symboly. Prvým je prísny šerif, druhým očarujúca banditka a tretím kombinácia oboch týchto postavičiek. Vo všetkých troch prípadoch je divoký symbol žolíkom, čo znamená, že supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii.

Mystery symbol a re-spiny

Symbol Šerifa sa na online automate Reel Sheriff objavuje iba na prvom valci zľava a banditka na prvom valci sprava. Ak sa jeden alebo druhý zobrazí na danom valci, začne sa presúvať opačným smerom. Čiže šerif doprava a banditka doľava. Pri svojich presunoch môžu vytvárať výherné kombinácie, no čo je dôležité, tieto ich presuny sú v podstate bezplatnými re-spinmi. V prípade, že by sa šerif a banditka stretli na jednom riadku a išli by proti sebe, ich vzájomný kontakt vytvorí tzv. Mystery symbol. Tento záhadný symbol je taktiež Wild symbolom, ktorý zároveň aktivuje náhodnú Mystery výhru. Jej hodnota sa pohybuje v rozpätí od 5 do 50-násobku stávky. Môže sa stať, že šerif a banditka sa na valcoch nebudú ukazovať až tak často, ako by ste si predstavovali. V takom prípade, aby ste získali vyššie výhry v online kasíne, môžete siahnuť po funkcii Gamble (Risk) slúžiacu na zdvojnásobenie výhier.

Skúste si Reel Sheriff úplne zadarmo

3 druhy Wild symbolu, Mystery symbol, obojsmerné výherné kombinácie, násobiteľ výhier a bezplatné re-spiny. To je celkom štedrá bonusová výbava online výherného automatu Reel Sheriff, nemyslíte? Ak vás tento dobrodružný online slot oslovil, na záver už len dodáme, že na Slovensku si ho môžete zahrať aj v kasíne eTipos.sk, kde je dostupná aj verzia hrania zadarmo.

Detaily hry

Provider
SYNOT Games
Téma hry
Dobrodružný online automat
Online kasíno
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie
Hraj
Hracie automaty