Respin Joker

Respin Joker

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Respin Joker zadarmo

Poriadna porcia napätia a zábavy na vás čaká na online hracom automat Respin Joker, ktorý okrem skúsených profíkov, ocenia aj neskúsenejší hráči. Tento online slot je dielom úspešnej spoločnosti SYNOT Games, ktorá na trhu s online kasínovými hrami pôsobí už nemálo rokov a má vo svojom portfóliu niekoľko skvelých hitov.

Ovocná zábava na 3 riadkoch a 3 valcoch

Respin Joker je nenáročný automat. Princíp jeho fungovania pochopíte už po pár pretočeniach. Pozostáva len z 3 valcov, 3 riadkov a 5 fixných línii. Grafika a hudba sú veľmi príjemné, osviežujúce, ba priam šťavnaté. Jednotlivé symboly totiž tvorí ovocie, ktorému autori hry pridali jemný 3D efekt, vďaka ktorému vyzerá chutne a sladko.

Názov hry by nedával zmysel, keby sa na valcoch netočil nejaký ten žolík. Samozrejme, je tu. Ide o divoký symbol vyobrazený ako čiernobiela maska Jokera so zlatou škraboškou. Neobsahuje len jednu špeciálnu vlastnosť, ale rovno dve. V prvom rade supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Jeho ďalšou schopnosťou je, že akonáhle je súčasťou výhernej kombinácie, táto kombinácia po dotočení valcami zostane na svojom mieste až do nasledujúceho pretočenia. Toto pretočenie je zadarmo, ide teda o re-spin. V prípade, že by sa vám aj v ďalšom pretočení podarilo vytočiť ďalšiu fixujúcu výhernú kombináciu s Jokerom, znova získate re-spin. A takto by sa teoreticky dalo pokračovať donekonečna. Nám sa to podarilo maximálne 2-krát, no možno vy budete mať viac šťastia. Stačí to len vyskúšať.

Rovnako ako Book of Secrets, Hell mania, Gem-o-Rama a väčšina online hracích automatov od SYNOTu, aj slot Respin Joker obsahuje funkciu Gamble (Risk). Ak by sa vám vaše výhry zdali nízke, využite ju a výhru niekoľkokrát zdvojnásobte. Stačí len správne uhádnuť, v akej farbe je zakrytá karta.

Na záver doplníme, že tento výherný automat obsahuje ešte jednu dôležitú vlastnosť, ktorá vás určite nadchne. Pokiaľ by sa vám podarilo na všetkých deviatich pozíciách automatu vytočiť rovnaký symbol, celková výhra bude zdvojnásobená. Čo poviete? Veď pri slote 3 valce x 3 riadky to nie je žiadne science fiction.

Točiť ovocím zadarmo sa dá v kasíne eTIPOS.sk

Teraz vám už nič nebráni si online výherný automat Respin Joker vyskúšať. Nájdete ho v slovenskom online kasíne eTIPOS.sk. Ak by ste potrebovali na zoznámenie sa s ním dlhší čas, zahrať si ho môžete aj úplne zadarmo.

1500 EUR pre nových hráčov v kasíne

SYNOT TIP logo

Vstupný bonus v hodnote 100% prvého vkladu až do 1 500€ + 640 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
SYNOT TIP
Naše hodnotenie:
Hracie automaty