Royal Secrets

Royal Secrets

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Royal Secrets zadarmo

Vznešené kráľovské poklady

Životy kráľovských rodín boli vždy popretkávané rôznymi tajomstvami. Vstúpte cez online casino prostredníctvom online hracieho automatu Royal Secrets na kráľovský dvor, zoznámte sa s prostredím stredovekého hradu, a nepozorovane z neho odkráčajte s vreckami naplnenými pokladom. Poďme si tento dobrodružný slot od spoločnosti EGT s podobnou témou ako online slot Avalon alebo automat Mirror Shields trochu viac priblížiť.

Royal Secrets sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 10 fixných výherných línii. Tie musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. V prípade, že je na jednej línii viac výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Pokiaľ by ste mali zhodnotiť celkový dojem automatu, teda po grafickej a hudobnej stránke, veľa bodov by od nás nedostal. Autori hry sa s vizuálom a zvukom príliš „nebabrali“. Nič svetoborné a prelomové teda nečakajte. Čo je však dôležité, je bonusová výbava automatu.

Online výherný automat Royal Secrets pozostáva z klasických kartových symbolov J,Q, K a A, ktoré sú doplnené o obyvateľov hradu, čiže kráľovskú rodinu. Tú tvorí kráľ, kráľovná, princezná a rytier. Samozrejme, najvyššiu hodnotu má kráľ. Za 5 jeho symbolov získate až 500-násobok stávky.

Expandujúci divoký symbol

K skvelým výhram vám dopomôže Wild symbol. Objavuje sa na 2., 3. a 4. valci a v pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Okrem toho má ešte jednu špeciálnu vlastnosť. Akonáhle je súčasťou výhernej kombinácie, expanduje (rozšíri sa) po úplne celom valci, čím pokryje všetky 3 riadky. Prítomnosť divokého symbolu vo výhernej kombinácii môže narobiť na automate poriadny vietor.

Ďalším bonusovým prvkom je Scatter symbol. Dokonca sú tu dva. Čo však bolo pre nás veľkou záhadou, nedá sa cez ne dostať do bonusovej hry s voľnými pretočeniami, čo pri symboloch Scatter zvykne byť takmer železným pravidlom. Na slote Royal Secrets sú síce dva druhy týchto symbolov, no oba vám prinesú „iba“ okamžité výhry. Prvým je kľúč - za 5 symbolov získate 100-násobok stávky, za 4 ide o 200-násobok stávky. Druhým Scatter symbolom je kráľovská koruna objavujúca sa na 1., 3. a 5. valci. Za všetky tri získate výhru v podobe 20-násobku stávky.

Až 4 druhy Jackpotov

Z kráľovskej rodiny sa dá získať poklad aj inými cestičkami. Tou prvou je funkcia Gamble (Risk), pomocou ktorej môžete každú jednu výhru zdvojnásobiť. Stačí uhádnuť, akej farby je zakrytá karta. Druhá ceste vedie cez Jackpoty. So slotom Royal Secrets sa môžete zapojiť do hry o 4 progresívne Jackpoty. Keďže sa spúšťajú náhodne, budete potrebovať poriadny kus šťastia a trpezlivosti. No ako sa hovorí, trpezlivosť ruže prináša. Výšky jednotlivých Jackpotom sú vyobrazené v lište nad samotnými valcami.

Teraz vám už nič nebráni, aby ste si online slot Royal Secrets vyskúšali sami. Vstúpte do kasína, využite kasínové bonusy a nebojte sa vtrhnúť prostredníctvom hry za vysoké hradby pre svoje zaslúžené výhry.

1500 EUR pre nových hráčov v kasíne

SYNOT TIP logo

Vstupný bonus v hodnote 100% prvého vkladu až do 1 500€ + 640 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Amusnet
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
SYNOT TIP
Naše hodnotenie:
Hracie automaty