Royal Wild

Royal Wild

Hraj v kasíne

Návrat do stredoveku na valcoch automatu

Legendárne rytierske súboje na stredovekých bojových poliach sú už niekoľko storočí dávnou pradávnou minulosťou. No dnes si bájne príbehy o statočných mužoch v ťažkých výzbrojach so sekerami, mečmi, kopijami a štítmi radi pripomíname rôznymi spôsobmi. Sú námetmi filmových scenáristov, spisovateľov a v neposlednom rade aj vývojárov kasínových hier. Uz sme hrali automaty ako Avalon či Royal Secrets, no a slávnymi rytiermi sa inšpirovali aj chlapci zo spoločnosti Synot Games keď konštruovali online výherný automat Royal Wild.

Názov slotu Royal Wild znie vznešene, ba priam až kráľovsky. A tak sme boli zvedaví, čo nás na ňom čaká. Prejdime si najprv jeho základné parametre. Táto výherná valcová hra je zložená minimalisticky, teda z 3 valcov, 3 riadkov a 5 fixne daných výherných línii. Výherné kombinácie sú platné iba v jednom smere a to zľava doprava. Nájdete na ňom spolu 10 symbolov. 6 z nich je ovocných a majú nižšie výherné hodnoty (2, 4, 6 a 8-násobok stávky), symbol rytierskej helmy a kráľovskej koruny sú už na tom o niečo lepšie (10 a 50-násobok stávky). Zostávajúcimi 2 symbolmi sú bonusové symboly – Wild a Mystery.

Najviac za bonusové symboly

Wild symbolom je štít, ktorý ako žolík v prípade potreby doplní chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. V hre sa objavujú dva druhy štítu – strieborný a zlatý. Pokiaľ by sa vám podarilo vytočiť výhernú kombináciu spojenú so zlatým štítom, výhra sa automaticky zdvojnásobí. Zároveň ide o symbol s najvyššou hodnotou na automate. Za výhernú kombináciu vytvorenú divokými symbolmi získate až 500-násobok stávky.

Mystery symbolom je symbol etikety s písmenom „M“, ktorý ale neaktivuje žiadne freespiny ani vedľajšie špeciálne funkcie. Vyťažiť z neho môžete „iba“ okamžitú výhru, ktorej rozsah sa pohybuje až do horizontu 250-násobku stávky.

V prípade, že by sa vám nedarilo vytáčať atraktívnejšie výhry vďaka bonusovým symbolom, siahnuť môžete po obľúbenej funkcii Gamble (Risk). Tá slúži, ako iste viete, na zdvojnásobenie výhry. Stačí len uhádnuť farbu zakrytej karty.

Royal Wild aj zadarmo v kasíne

Sme na konci našej recenzie automatu Royal Wild, ktorý si buď ihneď obľúbite, alebo dáte prednosť niečomu na bonusy štedrejšiemu. Záleží od vkusu hráča. Odporúčame si ho zahrať najprv zadarmo v niektorom online kasíne, kde online sloty od Synot Games nájdete.

Detaily hry

Provider
SYNOT Games
Téma hry
Klasický výherný automat
Online kasíno
Naše hodnotenie
Hraj
Hracie automaty