Secrets of Alchemy

Secrets of Alchemy

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Secrets of Alchemy zadarmo

Namixujte si výhry na valcoch automatu

Čo by ste povedali na ponuku namiešať si svoj vlastný elixír plný parádnych výhier? To by bola ťažko odolateľná ponuka. S online výherným automatom Secrets of Alchemy sa k tejto možnosti dokážete aspoň trochu priblížiť. Slot od spoločnosti EGT je totiž postavený na alchýmii, kde bude vašou úlohou pretaviť jeho symboly do výherných kombinácii. A nemusíte sa báť, s bohatou bonusovou výbavou to nebude až také náročné.

Začneme však základnými údajmi. Secrets of Alchemy tvorí 5 valcov a 3 riadky. Výherných línii je na ňom 25, no tie si môžete zvoliť ľubovoľne podľa seba. Na výber máte 1, 10, 15, 20 alebo teda 25 výherných línii. Záleží už len na vás. Ako zvyčajne, aj tu je pravidlo, že výherné kombinácie platia v jednom smere a to zľava doprava. Vždy musia začínať na prvom valci zľava a pokračovať bez prerušenia smerom doprava. Pokiaľ vytočíte viac výherných kombinácii na jednej línii, platí iba tá s najvyššou hodnotou. Ak sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Padajúce symboly a freespiny

Prejdime teraz k vyššie spomínaným bonusom resp. špeciálnym javom. Tým prvým sú tzv. padajúce symboly. Po každej výhernej kombinácii sa na vaše konto pripíše prislúchajúca výhra. Po nej sa symboly výhernej kombinácie automaticky zo slotu stratia a nahradia ich symboly, ktoré boli nad nimi. Takto môžete získať niekoľko výherných kombinácii za sebou a to až dovtedy, kým nevytočíte žiadnu novú výhernú kombináciu.

Nechýbajú ani obľúbené Wild a Scatter symboly. Ten prvý sa objavuje na druhom, treťom, štvrtom a piatom valci a v pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Vďaka druhému získate voľné pretočenia. Objavuje sa na prvom, druhom a treťom valci. Ak ho na nich vytočíte, aktivujete hru so 7 freespinami.

Pri hraní môžete taktiež využiť funkciu Gamble (Risk) na zdvojnásobenie výhier, tlačidlo turbo na zrýchlené točenie valcami, či autoplay na ich zautomatizovanie.

Možnosť hrať o 4 progresívne EGT Jackpoty

Prevažná časť automatov spoločnosti EGT (napríklad Burning Hot či Zodiac Wheel) disponuje vedľajšou bonusovou minihrou so 4 progresívnymi jackpotmi. A nechýbajú ani na slote Secrets of Alchemy. Akonáhle sa na obrazovke náhodne objaví nápis Jackpot Cards, postupujete do hry o tieto jackpoty. Ich jednotlivé hodnoty sú vyobrazené na lište nad valcami. Vašou úlohou je spomedzi 12 zakrytých kariet nájsť 3 s rovnakým znakom (červeň, zeleň, žaluď, guľa). Pokiaľ ich nájdete, rozbijete Jackpot daného znaku.

Skúste Secrets of Alchemy v kasíne eTIPOS.sk

Online výherný automat Secrets of Alchemy si vás určite podmaní, rovnako ako nás. A keďže je naozaj bohatý na bonusy, rýchle upadnutie do stereotypu nehrozí. Nájdete ho v online kasíne eTIPOS.sk, kde máte možnosť zahrať si ho úplne zadarmo a navyše kdekoľvek, pretože slot je dostupný aj v mobilnej verzii. Ak ešte nemáte založené svoje hráčske konto v kasíne, nezabudnite využiť atraktívne bonusy pre nových hráčov.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

eTIPOS.sk logo

Uvítací balíček až do 1 050 € + 280 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Amusnet
Téma hry:
Automat s témou mágie a mytológie
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:
Hracie automaty