Snow Wild and The 7 Features

Snow Wild and The 7 Features

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Snow Wild and The 7 Features zadarmo

Moderná Snehulienka a 7 trpaslíkov

Príbeh Snehulienky a jej 7 malých kamošov pozná každý z nás. Možno ste sa i vy niekedy zamýšľali nad tým, ako by vyzerala nejaká notoricky známa rozprávka, ak by bola súčasťou automatovej hry. Kto by sa na to podujal? No predsa páni zo spoločnosti Red Tiger. Ich diela sú dôkazom toho, že čohokoľvek sa chytia, či už ide o žáner filmový, rozprávkový alebo knižný, výsledok je vždy fascinujúci. Vývojári hier si zobrali na paškál aj legendárnu Snehulienku a 7 trpaslíkov a zostrojili slot tak trochu v netradičnom prevedení s názvom Snow Wild and The 7 Features. Hlavnú hrdinku vykreslili ako nespútanú rockerku, rovnako ako aj jej sedem malých parťákov. To musíte vidieť.

Online výherný automat Snow Wild and The 7 Features sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a 20 vopred daných výherných línii. Tie musia začínať na prvom valci vľavo a neprerušovane pokračovať smerom doprava. Po grafickej a hudobnej stránke nemáme žiadne námietky. Vizuál vyzerá fajn, hudba je rocková a dokonca v pozadí počuť vravu v akejsi krčme, kde pivo tečie potokom. Trochu nám prekážali zdĺhavé animácie pri aktivovaní špeciálnych funkcií. Snažili sme sa ich obísť preklikom, no taká možnosť tu nie je. Škoda.

Koleso šťastia s 8 bonusovými vlastnosťami

Snehulienka má na automate celkom pochopiteľne najdôležitejšiu úlohu. Je Wild symbolom, čiže v prípade absencie symbolu vo výhernej kombinácii ho doplní. Okrem toho disponuje ešte jednou bonusovou vlastnosťou, rovnako ako aj jej malí kamaráti. Každá postavička dokáže na slote vytvoriť zaujímavé efekty spojené s vysokými výhrami. Ešte predtým, ako si ich postupne predstavíme, je dôležité uviesť, že na automate sa objavuje aj symbol Kolesa šťastia. Na ňom sú zobrazené všetky postavičky, čiže Snehulienka a 7 trpaslíkov. Ak toto koleso vytočíte 3x, roztočí sa a šípka náhodne určí postavičku, ktorá začne na automate „kúzliť“ tak, aby ste sa dopracovali k vyšším výhram.

  • Chľastko – spustí pivné pípy a niektoré valce zaleje pivnými žolíkmi.
  • Kýchaj – začne kýchať, čím spustí re-spiny.
  • Chrapko – chrápaním vymieňa symboly tak, aby ste získali výhru.
  • Blýskavec – začne hrať na elektrickej gitare, po čom do symbolov začnú udierať blesky. Tieto symboly nahradia nové.
  • Hútaj – pomocou svojej píly vyreže niektoré časti a nahradí ich novými symbolmi.
  • Zlatko – začne nad valcami triasť vedrom zlatých dukátov, po čom získate náhodnú výhru.
  • Pochábeľ – z automatu ukradne zopár symbolov a vymení ich za lepšie.
  • Snehulienka – pošle 3 kúzelné bozky, po čom sa aktivuje niekoľko vyššie uvedených funkcií naraz.

Snow Wild and The 7 Features a progresívne Jackpoty

S výhernými automatmi Snow Wild and The 7 Features, Arcade Bomb či Ra's Legend sa môžete zapojiť aj do hry o progresívne Jackpoty. Táto minihra je však postavená iba na čírej náhode. Majiteľom Jackpotu sa stanete vtedy, ak sa na slote objaví 3x jeho symbol. Platí, že čím viac hráčov je zapojených do hier s progresívnymi jackpotmi, tým rýchlejšie narastá ich hodnota. Hodnoty denného Daily Drop a progresívneho Mega Drop sú zobrazené v ľavej časti od valcov.

Dajte si pivo so Snehulienkou na Niké.sk

Online hrací automat Snow Wild and The 7 Features nás príjemne prekvapil a zabavil. Autorov hry chválime a to najmä ich nápad postaviť Snehulienku do pozície potetovanej rockerky. Ak k tomu prirátame Koleso šťastia s 8 špeciálnymi funkciami a progresívne Jackpoty, o nude nemôže byť reč. Vyskúšajte si tento automat aj vy v slovenskom kasíne Niké, kde si ho môžete užiť aj zadarmo.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

Niké logo

50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke + ďalších 100 extra free spinov po pretočení 50€.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Rozprávkový hrací automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:
Hracie automaty