Spin Town

Spin Town

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Spin Town zadarmo

Patríte ku hráčom, ktorí hrajú iba online sloty s viacerými bonusovými symbolmi? Ak áno, nasledujúca „výherná mašinka“ z ponuky niké.sk vás určite poteší. Volá sa Spin Town a obsahuje niekoľko druhov divokých symbolov. Je ich toľko, že spočiatku budete mať problém pochopiť všetky ich vlastnosti.

Online výherný automat Spin Town je dielom spoločnosti Red Tiger. Skladá sa z 5 valcov, 4 riadkov a 40 fixných výherných línii. Tie platia zľava doprava a podmienkou je, že musia začínať na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Princíp počítania výhier na výherných líniách už určite poznáte.

Gigantická porcia Wild symbolov

Online automat Spin Town je vsadený do netradičného prostredia a tým je prechod pre chodcov. Nad valcami je umiestnený semafor, kde sa strieda červený panáčik so zeleným. Tento ukazovateľ je pre samotné hranie nesmierne dôležitý. Počas toho ako sa točia jednotlivé valce, objavujú sa rôzne postavičky na oboch krajoch slotu. Aby tak mohli vojsť na cestu – na valce, čakajú pokým na semafore zasvieti zelený panáčik. Každá postavička je Wild symbolom, ktorý v pozícii žolíka nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. A práve ich počet a rôzne vlastnoti sú dôvodom, prečo čítať túto recenziu automatu až dokonca:

  • SPIACE divoké symboly – ide o seniorov, ktorí sa po každom pretočení posunú o jeden valec. Seniori môžu pri prechode valcami aj zaspať. V takom prípade zostane na jednom mieste aj niekoľko pretočení, čím zvýši šance na zisk výhernej kombinácie.
  • RÝCHLE divoké symboly – ide o postavičky mladých ľudí, ktoré sa po každom jednom spine posúvajú po dvoch valcoch. Tento druh divokého symbolu sa nám príliš nepozdával.
  • PÁROVÉ divoké symboly – ide o muža a ženu. Keď na seba narazia v rámci jedného riadku, schovajú sa za dáždnik, kde sa zrejme bozkávajú, po čom sa každý z nich stane Wild symbolom s násobiteľom výhier x2.

Toto sú len tie základné Wild symboly. No to nie je ani zďaleka všetko. Slot Spin Town obsahuje ďalšie bonusové vymoženosti, vďaka ktorým môžete vyhrať na hracom automate a vaše hráčske konto utešene narastie. V hre sú ešte tri ďalšie špeciálne Wild symboly – futbalová lopta, platňa, čapica. Ak niektorý z týchto symbolov vytočíte aspoň 3-krát, na automate začne byť poriadne veselo.

  • Futbalová lopta – ide o pochod chuligánov. Po automate začnú pochodovať futbaloví chuligáni v pozícii Wild symbolu. Pohybujú sa vo početných skupinkách, čo vedie k zisku niekoľkých výherných kombinácii zároveň.
  • Platňa – ide o rokenrolový pochod. Všetky 4 postavičky kultovej skupiny The Beatles sa ako Wild symboly môžu po automate prejsť až 10-krát.
  • Čapica – ide o pochod čestnej stráže. Strážnici sa ako divoké symboly objavujú vo väčšom rozmere cez dva riadky. Ide o mega symboly.

Aj na automate Spin Town hráte o Jackpoty

Aj s online slotom Spin Town podobne ako pri Golden Temple či Mega Pyramid automatoch sa môžete zapojiť do hry o luxusné progresívne Jackpoty. Sú to zdielané jackpoty Red Tiger automatov, ktoré vám určite už nemusíme nejak zvlášť predstavovať. Sú dva, denný Daily Drop a progresívny Mega Drop. Všetko čo musíte spraviť je točiť valcami a dúfať, že vytočíte symbol Jackpotu minimálne 3x. Ich aktuálna suma za zobrazuje vľavo od valcov.

Skúste Spin Town, hoci aj zadarmo bez registrácie

Online hrací automat, akým je Spin Town so 6 rôznymi divokými symbolmi, ste zrejme ešte nevideli. O výraznejšie výhry núdza určite nebude. Skúste si ho i vy a užite si obrovskú „divokú nálož“ bonusových Wild symbolov.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

Niké logo

50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke + ďalších 100 extra free spinov po pretočení 50€.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:
Hracie automaty