The Greatest Train Robbery

The Greatest Train Robbery

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat The Greatest Train Robbery zadarmo

Pridajte sa k banditom na valcoch automatu

Ďalší brilantný nápad skrsol v hlavách autorov kasínových hier zo spoločnosti Red Tiger. Do prostredia online výherných automatov preniesli vlakové vykrádačky, ktoré poznáme z amerického Divokého západu. Vymysleli online slot s názvom The Greatest Train Robbery, kde si na svoje si prídu všetci hráči obľubujúci nielen zaujímavé výhry, ale i poriadnu zábavu, napätie a dobrodružstvo.

Online výherný automat The Greatest Train Robbery je vyskladaný z 5 valcov, 4 riadky a 40 fixných výherných línii. Platí pravidlo, že výherné kombinácie musia začínať na prvom valci vľavo a postupne v neprerušovanom reťazci pokračovať doprava. Ak je na jednej línii viac výherných kombinácii, započítava sa iba tá s najvyššou hodnotou. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Chcelo by to čo najviac bonusov a dynamitu

Hrací automat The Greatest Train Robbery vás očarí dokonalou grafikou, 3D animáciami, hudbou, no zároveň servíruje i skvelé možnosti na ceste k atraktívnym výhram. Práve traja banditi prinášajú do hry niekoľko špeciálnych prvkov, ktoré vedú k zisku vyšších výhier. Objavujú sa náhodne vedľa valcov a na automat hádžu dynamit. Ide o tri rôzne druhy dynamitu a každý z nich vám pomôže k štedrej výhre.

  • Opätovné točenie – po výbuchu dynamitu dôjde k výhernému opätovanému točeniu na dvoch alebo viacerých valcoch.
  • Klonované divoké symboly – po výbuchu dynamitu sa na automate objaví expandujúci Wild symbol, ktorý sa po jednotlivých valcoch a riadkoch šíri náhodne akýmikoľvek smermi.
  • Záhadné symboly - po výbuchu dynamitu sa po valcoch pohybujú rôznymi smermi symboly dymu. Keď dym zmizne, na automate sa objaví jeden druh symbolu, ktorý garantuje výhru.

Na 1., 3. a 5. valci sa točí aj Scatter symbol. Vyobrazený je ako trezor s pokladom. Pomocou neho sa môžete dostať do bonusovej hry s freespinami. Ich počet je náhodný a určujú ho banditi. Na automat hodia dynamit a po výbuchu sa ukáže počet voľných pretočení. Aj počas voľných pretočení sa na automate objavujú banditi a môžu aktivovať všetky tri vyššie spomínané špeciálne javy. Navyše akonáhle sa banditi ukážu, ostanú v hre až do konca točení zadarmo.

Na automate The Greatest Train Robbery hráte aj o Jackpoty

Väčšina hier spoločnosti Red Tiger ako Lucky Wizard či Dragons Fire obsahuje obľúbenú hru o progresívne Jackpoty. A nechýbajú ani na slote The Greatest Train Robbery. Ich aktuálna výška je zobrazená v ľavej časti obrazovky. Chce to len kúsok šťastia aby vám symbol Jackpotu na valcoch padol.

Nezmeškajte svoj vlak, vyskúšajte zadarmo

S hracím automatom The Greatest Train Robbery sa nudiť určite nebudete a čo je dôležité, disponuje viacerými alternatívami, ako získať hodnotné výhry. Nepremeškajte svoju šancu a pokúste sa chytiť ten správny vlak. Automat si môžete skúsiť zahrať zadarmo aj bez registrácie vo Svete Hier Niké.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

Niké logo

50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke + ďalších 100 extra free spinov po pretočení 50€.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:
Hracie automaty