The Greatest Train Robbery

The Greatest Train Robbery

Hraj v kasíne

Vyskúšaj hru zadarmo

Pridajte sa k banditom na valcoch automatu

Ďalší brilantný nápad skrsol v hlavách autorov kasínových hier zo spoločnosti Red Tiger. Do prostredia online výherných automatov preniesli vlakové vykrádačky, ktoré poznáme z amerického Divokého západu. Vymysleli online slot s názvom The Greatest Train Robbery, kde si na svoje si prídu všetci hráči obľubujúci nielen zaujímavé výhry, ale i poriadnu zábavu, napätie a dobrodružstvo.

Online výherný automat The Greatest Train Robbery je vyskladaný z 5 valcov, 4 riadky a 40 fixných výherných línii. Platí pravidlo, že výherné kombinácie musia začínať na prvom valci vľavo a postupne v neprerušovanom reťazci pokračovať doprava. Ak je na jednej línii viac výherných kombinácii, započítava sa iba tá s najvyššou hodnotou. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Chcelo by to čo najviac bonusov a dynamitu

Hrací automat The Greatest Train Robbery vás očarí dokonalou grafikou, 3D animáciami, hudbou, no zároveň servíruje i skvelé možnosti na ceste k atraktívnym výhram. Práve traja banditi prinášajú do hry niekoľko špeciálnych prvkov, ktoré vedú k zisku vyšších výhier. Objavujú sa náhodne vedľa valcov a na automat hádžu dynamit. Ide o tri rôzne druhy dynamitu a každý z nich vám pomôže k štedrej výhre.

  • Opätovné točenie – po výbuchu dynamitu dôjde k výhernému opätovanému točeniu na dvoch alebo viacerých valcoch.
  • Klonované divoké symboly – po výbuchu dynamitu sa na automate objaví expandujúci Wild symbol, ktorý sa po jednotlivých valcoch a riadkoch šíri náhodne akýmikoľvek smermi.
  • Záhadné symboly - po výbuchu dynamitu sa po valcoch pohybujú rôznymi smermi symboly dymu. Keď dym zmizne, na automate sa objaví jeden druh symbolu, ktorý garantuje výhru.

Na 1., 3. a 5. valci sa točí aj Scatter symbol. Vyobrazený je ako trezor s pokladom. Pomocou neho sa môžete dostať do bonusovej hry s freespinami. Ich počet je náhodný a určujú ho banditi. Na automat hodia dynamit a po výbuchu sa ukáže počet voľných pretočení. Aj počas voľných pretočení sa na automate objavujú banditi a môžu aktivovať všetky tri vyššie spomínané špeciálne javy. Navyše akonáhle sa banditi ukážu, ostanú v hre až do konca točení zadarmo.

Na automate The Greatest Train Robbery hráte aj o Jackpoty

Väčšina hier spoločnosti Red Tiger ako Lucky Wizard či Dragons Fire obsahuje obľúbenú hru o progresívne Jackpoty. A nechýbajú ani na slote The Greatest Train Robbery. Ich aktuálna výška je zobrazená v ľavej časti obrazovky. Chce to len kúsok šťastia aby vám symbol Jackpotu na valcoch padol.

Nezmeškajte svoj vlak, vyskúšajte zadarmo

S hracím automatom The Greatest Train Robbery sa nudiť určite nebudete a čo je dôležité, disponuje viacerými alternatívami, ako získať hodnotné výhry. Nepremeškajte svoju šancu a pokúste sa chytiť ten správny vlak. Automat si môžete skúsiť zahrať zadarmo aj bez registrácie vo Svete Hier Niké.

Detaily hry

Provider
Red Tiger
Téma hry
Dobrodružný online automat
Online kasíno
Niké
Naše hodnotenie
Hraj
Hracie automaty