The Mysterious Nile

The Mysterious Nile

Hraj v kasíne

Vyskúšaj hru zadarmo

História Egypta siaha do veľmi dávnej minulosti. Dôležitou súčasťou života v starovekom Egypte bola najdlhšia rieka sveta – Níl. Tá obyvateľom poskytovala okrem pitnej vody aj zdroj úrodných naplavenín pre poľnohospodárstvo. A vám môžu vďaka online hracieho automatu The Mysterious Nile po jej prúde priplávať z eTIPOS.sk kasína naozaj krásne peňažné výhry.

Klasika od BETINSIGHTu

Online slot The Mysterious Nile je výtvorom spoločnosti BETINSIGHT, ktorá vytvára hry na slušnej grafickej úrovni, sú sprevádzané kvalitným ozvučením a jednoduchými pravidlami. Dôkazom toho sú aj hracie automaty Dizzy Hot, Path of Valkyrie či Flaming Fruits. Väčšina z nich je síce chudobná na bonusy, no umožňujú hrať aj pri vyšších stávkach sú celkom štedré na vysoké výhry.

The Mysterious Nile pozostáva z 5 riadkov, 3 riadkov a 9 výherných línii, ktoré si však môžete ľubovoľne nastaviť (1, 3, 5, 7 a 9). Výherné kombinácie na valcoch platia zľava doprava s tým, že musia začínať na prvom valci vľavo a pokračovať v neprerušovanom slede smerom v piatemu valcu doprava. V prípade viacerých výherných kombinácií na jednej výhernej línii platí iba tá hodnotovo najvyššia. Ak vytočíte viac výherných kombinácii na rôznych výherných líniách, výhry sa sčítavajú.

Svoju výhru si môžete vždy niekoľkokrát znásobiť. Slúži na to funkcia Gamble/Risk. Po zakliknutí príslušného tlačidla sa presuniete do novej obrazovky a vašou úlohou je trafiť farbu otočenej karty. Ak trafíte, vaša výhra sa zdvojnásobí. Takto môžete pokračovať maximálne 5x. Pokiaľ neuhádnete farbu karty, strácate celú výhru a vraciate sa späť k valcom.

Egypťanmi uctievaný šakal / pes vám prinesie parádne výhry

Slot The Mysterious Nile je doplnený aj o bonusové symboly. Keďže šakal / pes bol pre Egypťanov strážcom podsvetia a zároveň aj sprievodcom do kráľovstva smrti, autori hry si ho taktiež uctili a pridelili mu úlohu Scatter symbolu, ktorý má zároveň aj funkciu wild symbolu a nahrádza chýbajúce symboly v potenciálnej výhernej kombinácii.

Scatter symbol – ak sa kdekoľvek na valcoch zobrazí minimálne 3x, aktivuje sa bonusová hra s 10 voľnými otočeniami. Ešte predtým sa náhodne vylosuje magický symbol. Pri dostatočnom zobrazení magický symbol expanduje na všetky pozície valca a vytvorí výherné kombinácie. Tie platia kdekoľvek na línii. Počas hry s pretočeniami zadarmo je možné vytočiť ďalšie minimálne 3 Scatter symboly, čo znamená zisk ďalších 10 freespinov. Scatter symbol môže výrazne zvýšiť vaše šance na výhry.

Točte zadarmo aj v kasíne eTIPOS.sk

Online slot The Mysterious Nile je jednoduchý, prehľadný, ľahko hrateľný a má v sebe potenciál vysokých výhier. Vyskúšajte si ho aj vy, valcami si môžete zatočiť aj zadarmo. Využite príležitosť uchmatnúť si svoj podiel z ukrytých pokladov Starovekého Egypta.

Detaily hry

Provider
Betinsight Games
Téma hry
Online kasíno
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie
Hraj
Hracie automaty