Tiki Fruits

Tiki Fruits

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Tiki Fruits zadarmo

Oddych na pláži s drinkom v ruke

Počas písania tejto recenzie paralyzovala celý svet pandémia a mnoho ľudí muselo svoje plánované dovolenky zrušiť. Ak ste patrili medzi nich a radi si sem-tam zahráte nejaký kvalitný online automat, máme tu pre vás menšiu náplasť. S ovocným automatom Tiki Fruits nielenže príjemne oddýchnete, ale je dosť možné, že aj niečo pekné povyhrávate. Vo Svete Hier Niké, kde túto hru nájdete, sa totiž môžete hraním automatov zapojiť aj do pravidelných turnajov o skvelé ceny či zatočenia zadarmo. Aj preto sa oplatí pravidelne sledovať promoakcie na našej stránke. Doprajte si svieži drink z vymačkaného čerstvého ovocia kdesi na tropickej pláži.

Výherný automat Tiki Fruits je dielom spoločnosti Red Tiger. Pozostáva až z 8 valcov a 10 riadkov, čiže v jednom momente sa na slote objaví 80 symbolov. Výherné kombinácie sú tvorené z tzv. klastrov. To znamená, že akékoľvek spojenie minimálne 5 rovnakých symbolov je výherné. Všetky symboly výherného klastra vybuchnú a namiesto nich dosadnú nové. To môžu viesť k zisku ďalších výhier v rámci jedného pretočenia.

Zbavte sa symbolov s nízkymi hodnotami

Online automat obsahuje symboly ovocia ako melón, hrozno, pomaranč, citrón a čerešňa. Teda všetko to, čo robí ovocný drink tak chutný a neodolateľný. Okrem nich sa na ňom objavujú aj symboly sedmičky, diamantu, hviezdy, zvončeka a hracej kocky. Tieto symboly majú oveľa vyššie hodnoty ako tie ovocné. Ovocné symboly však pomimo plnia ešte jednu dôležitú úlohu. Napravo od hlavného hracieho poľa je lišta s kolónkami všetkých ovocných symbolov. Akonáhle nejakú kolónku vyplníte, dané ovocie sa už na slote objavovať nebude. Takýmto spôsobom by ste sa mali dopracovať k tomu, aby sa na automate objavovali iba symboly s vysokými hodnotami (sedmičky, diamanty, hviezdy, zvončeky a hracie kocky).

Náhodný počet freespinov

V spomínanej lište je i kolónka s názvom Bonus. Na automate sa totiž objavuje aj bonusový symbol v podobe kokosového drinku. Akonáhle kolónku s bonusom vyplníte, aktivujete bonusovú hru s ľubovoľným počtom freespinov. Ich počet náhodne zvolí automat. Nám sa najviac podarilo získať až 30 voľných pretočení.

Bonusová hra s freespinami sa od tej základnej až tak príliš nelíši. Rozdiel je iba v tom, že kolónky ovocných symbolov sa po každom pretočení neresetujú, ale naďalej vypĺňajú. To logicky znamená, že ovocných symbolov s nižšími hodnotami by sa mal slot zbaviť rýchlejšie.

Aby sme nezabudli poznamenať ešte jednu dôležitú vec. Medzi valcami a lištou s kolónkami je umiestnený veľký totem s dvoma vyrezanými hlavami. Tie sa vám budú snažiť pomáhať. Buď odfúknu niektoré symboly zo slotu, aby boli nahradené novými, alebo ich zopár vcucnú do seba a vypľujú do príslušnej kolónky daného symbolu.

V hre aj Jackpoty

S online slotom Tiki Fruits zároveň hráte aj o luxusné progresívne Jackpoty. Stačí len točiť valcami a dúfať, že symbol Jackpotu vytočíte najmenej 3-krát.

Do hry o tieto jackpoty je zapojených viac automatových hier, napríklad aj Flaming Fox či Red Diamond. Aktuálnu hodnotu Jackpotov denný Daily Drop a progresívny Mega Drop vidíte v ľavej časti od valcov. Tie narastajú každou jednou stávkou, každým otočením valcov. Ich maximálna výška nie je obmedzená.

Dáte mu šancu?

S online automatom Tiki Fruits dokonale vypnete od všedných starostí a problémov. A to aj vďaka jeho pestrej grafike a veselej hudbe. Táto kombinácia vám ihneď privodí dobú náladu. Jeho inovatívne špeciálne funkcie sú skvelé. Vďaka nim sa môžete radovať z atraktívnych výhier. Určite vyskúšajte.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

Niké logo

50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke + ďalších 100 extra free spinov po pretočení 50€.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Alternatívny automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:
Hracie automaty