Treasures of Thebes

Treasures of Thebes

Hraj v kasíne

Dobrodružstvo máme v krvi a preto veľmi radi skúšame automaty, kde sa objavujú nové miesta a hľadajú poklady. Na téme nám väčšinou až tak nezáleží, dobrodružstvo je dobrodružstvo, nech je kdekoľvek. Ak je však témou automatu púšť, staroveký Egypt a jeho pyramídy, s truhlicami plnými zlata a pokladov, predsa len to v nás vyvolá príjemné mrazenie (vďaka pán Indiana Jones).

Máte to podobne? Poďte sa s nami pozrieť na novinku od Synotu, online hrací automat Treasures of Thebes. Ak to celé prežijeme a vyhneme sa všetkým pasciam, múmiám a kliatbam stojacim nám v ceste, na konci nás čaká poklad, o akom sa nám ani nesnívalo.

Staroveký Egypt vyzerá aj hrá veľmi dobre

Online automat Treasures of Thebes oprášil jednu z najobľúbenejších tém hracích automatov. Staroveký Egypt, piesok a púšte hráčov vždy lákali a tak sa vývojári ani nemusia veľmi snažiť, aby hra zaujala. To však našťastie nie je tento prípad. SYNOT Games odviedli už tradične veľmi dobrú remeselnú prácu, čo sa prejavilo nielen na bohatej hernej náplni, ale aj na grafike, zvukoch a celkovom vizuálnom podaní starovekého sveta.

Hoci ide v podstate o obyčajný 5 valcový, multilíniový automat, v tomto prípade s 10 výhernými líniami, aj tak dokáže sem tam prekvapiť zaujímavými možnosťami. Pravidlá sú, ale klasika. Aby sa vám po niektorom zo spinov pripočítala na konto nejaká pekná čiastka, je potrebné, aby na valcoch vznikla výherná kombinácia. Tá musí byť neprerušená, v smere od valca úplne naľavo, minimálne cez tri valce. Platí, že na čím väčšom počte valcov symboly tvoriace výhernú kombináciu sú, tým vyššia je vaša výsledná výhra. Trocha mrzuté je, že ak dosiahnete na jeden línii viac výherných kombinácii, vypláca sa iba najvyššia z nich. Ale tak to už býva. Našťastie ak dosiahnete viac výherných kombinácií, na viacerých výherných líniách, tieto sa sčítavajú.

Ako je to u kvalitných automatov zvykom, aj tu si môžete výhru v jednom spine zdvojnásobiť. Slúži na to obľúbená (a často preklínaná) funkcia gamble. Tá vám, po výhernom spine umožní skúsiť uhádnuť, aká bude farba náhodne vygenerovanej karty. Ak uhádnete, výhra sa zdvojnásobí, ak neuhádnete, o výhru ste prišli. Kruté, ale férové. Ak máte odvahu zariskujte.

Expandujúce bonusy - viac šancí vyhrať

Čo by to bol za online automat zo starovekého Egypta, keby neskrýval aj nejaké prekvapenia. Našťastie sú príjemné a môžu vám navýšiť výhru. Na mysli máme bonusovú hru. Aby sa spustila, je potrebné vytočiť aspoň na troch valcoch Wild symbol. Ten má totiž v Treasures of Thebes okrem klasickej funkcie žolíka, kedy nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej línii, aj funkciu scatter symbolu. Ak sa teda zjaví hocikde, minimálne na troch valcoch, spúšťa sa bonusová hra s 10 voľnými pretočeniami.

Na začiatku bonusového kola vám najprv hra náhodne vylosuje špeciálny expandujúci symbol. Špeciálny je preto, že ak je zapojený do výhernej kombinácie najskôr pomôže k výhre, ako obyčajný symbol, no počas freespinov, po vyplatení normálnej výhier, expanduje a rozšíri sa na celý valec, alebo v lepšom prípade aj na niekoľko ďalších valcov, kde môže vytvoriť ďalšie výherné kombinácie. V rámci jedného spinu tak môžete vyhrať viackrát. Takéto bonusy máme radi. Držíme vám palce.

Detaily hry

Provider
SYNOT Games
Téma hry
Púštny hrací automat
Online kasíno
Naše hodnotenie
Hraj
Hracie automaty