Ultimate Hot

Ultimate Hot

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Ultimate Hot zadarmo

Vypnite pri ovocnej klasike

S automatmi plných všakovakých bonusových funkcií sa v poslednej dobe akoby vrece roztrhlo. Z času na čas je preto fajn siahnuť po starej dobrej ovocnej klasike. Takouto klasikou je aj online slot Ultimate Hot. Jeho názov síce znie nadupane, no v podstate je veľmi jednoduchý a neobsahuje žiadne moderné prepracované bonusové prvky. Skutočná oddychovka.

Ovocný automat Ultimate Hot vytvorila spoločnosť EGT. Poskladaný je do 3 valcov, 3 riadkov a 5 fixných výherných línii. Výherné kombinácie sú platné zľava doprava. Pri viacerých možnostiach výherných kombinácií na línii platí len tá najvyššia. Klasické ovocné symboly čerešní, sliviek, citrónov, pomarančov, hrozien a melónov dopĺňajú neovocné symboly ako zvončeky, hviezdy a červené sedmičky. Posledné dva menované symboly majú v hre najvyššie hodnoty. Po vytočení troch sedmičiek si prilepšíte o 60-násobok stávky. Ide vôbec o najvyššiu hodnotu na automate. Aby ste dosiahli o niečo atraktívnejšie výhry, využiť môžete po výhernom spine funkciu Gamble (Risk). Ako už iste dobre viete, vašou úlohou v tejto vedľajšej minihre je uhádnuť farbu zahalenej karty. Správny tip výhru zdvojnásobí, po nesprávnom o výhru prídete. Žiadne iné bonusy na automate Ultimate Hot nenájdete, ak teda nerátame progresívne Jackpoty, ktoré sú pevnou súčasťou viacerých automatov od EGT.

4 progresívne EGT Jackpoty

Progresívne Jackpoty sú vedľajšou bonusovou hrou so 4 výhernými úrovňami viacerých EGT automatov, ako napríklad aj Extra Stars či Flaming Hot. Ich hodnoty priebežne narastajú. Nárast jednotlivých jackpotových úrovní prebieha z každej stávky hráčov na týchto automatoch. Čím viac hráčov hrá automaty s Jackpotmi, tým rýchlejšie stúpajú. Aby ste si o nejaký z nich zahrali, na automate sa po dotočení valcov musí objaviť nápis - Jackpot Cards. To nijako neovplyvníte. Ak sa ukáže, vašou úlohou bude vybrať spomedzi 12 zakrytých kariet 3 toho istého druhu.

Ultimate Hot aj zadarmo v kasíne

Žiadne Wild symboly, Scatter symboly, expandujúce symboly, freepiny, re-spiny, či nadstavbové bonusové hry. Iba 3 valce, 3 riadky, možnosť zdvojnásobiť výhru a 4 progresívne Jackpoty. Ako sme už uviedli, automat Ultimate Hot je nenáročný a úplne jednoduchý. Ideálna oddychovka po náročnom dni. Nájdete ho aj v slovenskom kasíne, kde si ho dokážete zahrať aj zadarmo.

10000 EUR pre nových hráčov v kasíne

SYNOT TIP logo

Vstupný bonus za prvé 4 vklady až do 10 000€ + 640 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Amusnet
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
SYNOT TIP
Naše hodnotenie:
Hracie automaty