Vampire Bride

Vampire Bride

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Vampire Bride zadarmo

Máte niekedy, po hraní všetkých tých „veľkých“ hier, plných špeciálnych symbolov a bonusov chuť na nejakú ľahkú jednohubku? Tak táto bude šťavnatá a pekne krvavá. Dnes si totiž povieme niečo o online automatovej hre Vampire Bride.

Stačí vám letný pohľad na to ako hra vyzerá a bude vám jasné, že ju majú na svedomí páni zo SYNOT Games. Ich poznávacie znamenie je perfektná grafika. A ako to už v ich hrách býva, aj nejaká pekná žena sa v hre nájde a samozrejme takto vydarené hry sa nájdu aj medzi online automatmi na synottip.sk.

Jednoduché upírske dobrodružstvo

Vampire Bride je ako sme už napísali veľmi jednoduchý online stroj. Ak očakávate nejaké mnohovrstvové bonusy, príbeh alebo filmovú animáciu, asi skúste zabúchať na iné dvere. Vampire Bride je v prvom rade o rýchlej zábave.

Online automat Vampire Bride patrí medzi nelíniové automaty. Má 4 valce a 4 riadky, na ktorých dokážete vykúzliť až 256 možností na výhru. Keďže v hre neexistujú výherné línie, výhry sa vyplácajú za kombinácie symbolov na ľubovoľnej pozícii, na susediacich valcov. Musia však začínať na prvom valci zľava a pokračovať bez prerušenia vpravo. Platí, že vždy sa vyplatí iba najdlhšia zobrazená výherná kombinácia.

Vždy keď sa vám podarí vyhrať, ale zdá sa vám, že by ste z automatu chceli vysať ešte trocha viac krvi... ehm peňazí, môžete vyskúšať funkciu gamble. Po prechode na príslušnú obrazovku je vašou úlohou uhádnuť, akej farby je karta. Ak sa vám farbu podarí uhádnuť, vaša výhra sa zdvojnásobí, ak však farbu netrafíte, nič vám nepomôže a o výhru prichádzate. Je tiež možné predchádzajúci bank „rozpoliť“ a neprísť tak o všetky peniaze.

Tradičné bonusy a špeciálne upírske symboly

K ďalším peniazom vám okrem Gamble funkcie môžu pomôcť aj špeciálne symboly. Sú však iba dva. SYNOT Games vo Vampire Bride stavili na klasiku a tak na obrazovke môžete vytočiť len Wild a Scatter symboly.

Wild symbol je tradične žolíkom. Dokáže totiž vo výhernej kombinácii nahradiť chýbajúci symbol a tým zaplniť medzeru, ktorá bránila vyplateniu výhry. V tomto automate Wild symbol rotuje vo štvorici na celom jednom valci, nemusia sa však zobraziť všetky štyri Wild symboly nad sebou. Hra umožňuje zastaviť valce aj tak, aby sa zobrazovala iba časť Wild symbolov.

Druhým špeciálnym symbolom je Scatter symbol. Ten potrebujete zobraziť na valcoch 3 alebo 4 krát aby sa aktivoval. V prípade, že sa vám to podarí získavate niekoľko pretočení zadarmo. Za 3 zobrazené Scatter symboly je 10 free spinov, za 4 symboly až 15 voľných hier.

Zahrajte si Vampire Bride zadarmo

A to je všetko, viac toho tento automat pod svojim plášťom neskrýva. Ako sme povedali, je to jednoduchý stroj, ktorý si nedáva väčšie ambície, ako vás na chvíľu zabaviť. Ak máte radi upírov alebo máte chuť na jednoduchý stroj, navštívte online kasíno, kde si automat Vampire Bride môžete zahrať aj úplne zadarmo. Ak vás osloví, pripravte si strieborné náboje, drevený kríž a hor sa na upírov.

1500 EUR pre nových hráčov v kasíne

SYNOT TIP logo

Vstupný bonus v hodnote 100% prvého vkladu až do 1 500€ + 640 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Strašidelný automat
Online kasíno:
SYNOT TIP
Naše hodnotenie:
Hracie automaty