Vicky Ventura

Vicky Ventura

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Vicky Ventura zadarmo

Nejde o žiadny preklep

Totálna nálož! Asi také boli naše pocity, keď sme dávali dokopy našu video-recenziu automatu Vicky Ventura. Veď uznajte sami, aby slot disponoval 16 807 výhernými líniami, to sa len tak nevidí ani medzi nadupanými Red Tiger automatmi. Aby ste sa dopracovali k tomuto fantastickému číslu, musia sa však na automate udiať určité veci. Poďme si ich postupne vysvetliť.

Svet Hier niké, máte k dispozícii 5 valcov, 3 riadky a 243 výherných línii. Výherné kombinácie musia začínať na prvom valci. Nad valcami je umiestnený ešte jeden riadok, no ten je uzamknutý. Tieto počty sa však v „bonusovej časti“ výrazne zvyšujú a to vtedy, keď splníte podmienky.

Presúvanie energie na valce automatu

Hrdinkou online automatu atraktívna prieskumníčka Vicky, ktorá je zároveň Wild symbolom. Čiže ak by vám do výhernej kombinácie chýbal symbol, ona ho ako žolík môže nahradiť. Na slote sa ďalej objavujú predmety nevyhnutné na cestu bádateľa – klobúk, ďalekohľad, cestovateľský zápisník, zvitky, či kompas. Tieto predmety dopĺňajú ešte všetky štyri kartové symboly, no tie majú najnižšie hodnoty.

Okrem Vicky, ktorá je teda divokým symbolom, je dôležitým symbolom totemový kryštál. Keď sa objaví na akomkoľvek valci, energia z neho sa presunie do mystického totemu, ktorý sa nachádza napravo od valcov. Energiou nabitý mystický totem dokáže na automate narobiť poriadny vietor. Môže vymeniť symboly za iné, dokáže odomknúť políčka na spomínanom uzamknutom riadku nad valcami alebo pridať na valce ďalší totemový kryštál.

Ako hrať automat s 5 valcami a 7 riadkami?

Najviac zábavy zažijete so Scatter symbolom, ktorý je označený ako „freespin“. Vďaka nemu získate i viac príležitosti na dosiahnutie výherných kombinácii. Akonáhle vytočíte 3x Scatter symbol, spustí sa bonusová hra s 10 voľnými pretočeniami. Ešte predtým však valce expandujú – rozšíria sa o dva riadky. Automat teda v tomto momente pozostáva z 5 valcov a 6 riadkov, z čoho 3 riadky sú uzamknuté. Tie dokáže odomknúť znova len energia z mystického totemu. To ale nie je všetko. Ak by sa vám podarilo počas týchto 10 freespinov znova vytočiť 3x symbol Scatter, okrem toho, že dostanete ďalších 10 voľných pretočení, valec sa znova rozšíri o ďalší riadok. Hrať teda môžete až na 5 valcoch a 7 riadkoch, čo je v konečnom dôsledku spolu až 16 807 výherných línii. Úžasné, pravda?

Progresívne Jackpoty na automate Vicky Ventura

Ako už pri automatoch od Red Tiger býva pravidlom, ani na slote Vicky Ventura nechýba vedľajšia hra o fantastické progresívne jackpoty. Ich hodnotu ovplyvňujú viaceré automaty, napríklad Grand Wheel, Dragon’s Fire alebo Lucky Wizard. Čím viac hráčov je aktívne zapojených do týchto hier, tým rýchlejšie Jackpoty stúpajú. Aktuálnu výšku denného Daily Drop a progresívneho Mega Drop vidíte v ľavej časti od valcov.

Skúste Vicky Ventura najprv zadarmo, aj na mobile

A sme na konci našej recenzie. Predostreli sme vám všetko, čo potrebujete vedieť ešte predtým, ako si online hrací automat Vicky Ventura spustíte. Zahrať si ho môžete aj zadarmo v online kasíne, kľudne aj na svojom mobilnom zariadení. Veríme, že vás nadchne rovnako ako nás. Veľa šťastia!

50 FS pre nových hráčov v kasíne

Niké logo

50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke + ďalších 100 extra free spinov po pretočení 50€.

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:
Hracie automaty