Vikings

Vikings

Hraj v kasíne

Vyskúšaj hru zadarmo

Vzrušujúca plavba s Vikingami na valcoch

Obávaní Vikingovia sú hlavnou témou šikovného online výherného automatu Vikings, ktorý zostrojila spoločnosť Kajot. Keďže títo legendárni dobyvatelia neboli žiadni „chudobní príbuzní“, na rozdiel od ich iných automatov ako napríklad 9 Stars oplýva zaujímavými a hlavne štedrými bonusovými funkciami. Tie nás očarili natoľko, že sme sa rozhodli sprostredkovať vám tento automat aj vo forme videorecenzie.

Online hrací automat Vikings pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 20 fixných výherných línii. Tie platia zľava doprava a musia začínať na prvom valci vľavo. Pokiaľ je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá s najvyššou hodnotu. V prípade, že sú výherné kombinácie na viacerých líniách, výhry sa sčítavajú.

Kvalitné aj štedré bonusy

Vráťme sa teraz k spomínaným bonusom. Na tomto Kajot automate nájdeme takmer všetky klasické bonusové funkcie, ktoré pri troche šťastia veľmi rýchlo zveľadia vaše hráčske konto. Prvou je Wild symbol vyobrazený ako drak. Ten okrem toho, že v pozícii žolíka supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii, prináša aj násobitele výhier. Pokiaľ by bol jeden Wild symbol súčasťou výhernej kombinácie, výhra sa zdvojnásobí. Ak by sa vo výhernej kombinácii vyskytol dvakrát, výhra sa násobí x4. Za tri sa výhra násobí x8, no a napokon za štyri divoké symboly vo výhernej kombinácii ide o výhru vynásobenú x16.

Ďalším špeciálnym klasickým bonusom je Scatter symbol v podobe lode s veľkou plachtou. Objavuje sa na valcoch 2, 3 a 4. Akonáhle ho vytočíte na týchto troch valcoch, aktivujete hru s 10 voľnými pretočeniami. Počas nej dochádza k javu, ktorý iste oceníte. Vytočená výherná kombinácia zostane na svojom mieste, po čom sa spustí zdarma ďalší respin. Takto pokračujete, pokým sa na slote objavujú nové výherná kombinácia. Až po tomto všetkom je vaša celková výhra vyhodnotená.

Automat Vikings by ste si mali vyskúšať v kasíne

Nám sa online slot Vikings zapáčil. Po grafickej a hudobnej stránke nás vôbec nenudil, skôr naopak. Zo strany autorov hry išlo o solídny a trefný výber. Wild a Scatter symboly oplývajú funkciami navyše, čo hre dodáva potrebné grády. Tejto lákavej ponuke zábavy v kasíne sa dá len ťažko odolať. Idete do toho?

Detaily hry

Provider
Kajot
Téma hry
Dobrodružný online automat
Online kasíno
Tipsport
Naše hodnotenie
Hraj
Hracie automaty