Wild Circus

Wild Circus

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Wild Circus zadarmo

Wild Cirkus plný bonusov

Online výherný automat Wild Circus by sme pokojne mohli premenovať na Crazy Wild Circus, pretože to všetko, čo sa na ňom deje, sme dávno nevideli. Ak teda vôbec. No a skúste uhádnuť, kto má v tomto slote prsty? Ak viete rozoznať automaty podľa vývojára, pri pohľade na Wild Circus vám to bude ihneď jasné – spoločnosť Red Tiger.

Wild Circus je 5-valcový automat so 4 riadkami a 40 výhernými líniami, ktoré sú fixne dané. Výherné kombinácie na nich platia zľava doprava, pričom vytočiť musíte minimálne 3 rovnaké symboly. Tými sú klasické kartové znaky s nižšími hodnotami. Oveľa viac získate so symbolmi charakterizujúce svet cirkusu – žonglovacie palice, balón, bubon a kúzelný klobúk. Výherný automat môžeme označiť skôr za online hru, pretože nebudete len klikať, aby ste roztočili valce, ale aby ste napríklad pomohli medveďovi na lane pochytať padajúce mince. Alebo zvolíte fakľu, ktorú má chŕlič ohňa použiť pre čo najvyššie zisky.

Ako vyhrať? Odpáľte tučniaka do vzduchu

Na valcoch sa objavuje klasický Wild symbol v podobe opice, ktorá veľmi ochotne doplní chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Najdôležitejším symbolom na automate Wild Circus je však tučniak s okuliarmi a prilbou na hlave. Je to Scatter symbol, ktorým aktivujete niekoľko zaujímavých bonusových minihier so špeciálnymi funkciami. Točí sa na prvom, treťom a piatom valci. V prípade, že sa vám to podarí, tučniak nasadne do kanónu, kliknete na tlačidlo „výstrel“ a tučniaka odpálite zbierať odmeny. Vystrelený tučniak letí vzduchom popri rôznych bonusoch a pri ktorom sa zastaví, ten je váš. Čo je úžasné, získať môžete aj niekoľko bonusov súčasne:

  • Multiplikátory stávok – tučniak doletí k jednému z piatich násobiteľov a tým sa aktuálna stávka vynásobí (x2, x3, x5, x10 a x15).
  • Silák – vyberiete guľu, ktorú sa silák bude snažiť zodvihnúť nad hlavu. Každá guľa má inú hmotnosť = odmenu (okamžitú výhru). Čím ľahšia guľa, tým nižšia odmena. Po každom úspešnom pokuse siláka pokračujete v hre ďalej. Končíte vtedy, ak silákovi guľa padne na zem.
  • Medveď na lane – klikaním navigujete medveďa na lane, ktorý do nádoby zbiera vzácne mince a drahokamy. Ide o okamžitú výhru.
  • Šašove spiny (freespiny) – na výber máte 3 debny. Pod každou z nich sa ukrýva rôzny počet freespinov. Počas nich hádže šašo na valce Wild symboly.
  • Slonie spiny (freespiny) – pred spustením sa vyžrebuje náhodný počet voľných pretočení (od 3 do 40). Každej výhre podlieha násobiteľ x2, pričom sa môže postupne zvyšovať.
  • Chrlič ohňa – vyberiete si jednu z troch faklí, ktorú chŕlič ohňa použije, aby vám pomohol získať okamžitú výhru.

Automat Wild Circus s progresívnymi Jackpotmi v kasíne

Len veľmi málo online slotov od Red Tiger nemá v sebe zabudované obľúbené progresívne Jackpoty. Nenájdete ich na automate Five Star a ani na automate Crazy Genie. Wild Circus však našťastie do tejto kategórie slotov nepatrí. Získať teda môžete buď atraktívny Mega Drop, ktorého suma sa pohybuje v nevídanej hodnote, alebo Daily Drop, ktorý vyhráva náhodná hráč každý deň. Ak vás na bonusy štedrý automat Wild Circus zaujal, vyskúšať si ho môžete v slovenskom online kasíne Niké.sk, kde to ide aj úplne zadarmo. Samozrejme, slot je dostupný aj v mobilnej verzii, čiže hrať ho môžete kdekoľvek.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

Niké logo

50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Zábavný automat
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:
Hracie automaty