Wild Job

Wild Job

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Wild Job zadarmo

Vtedy na Západe, Sedem statočných, Nezmieriteľní, či Rýchlejší ako smrť? Ktorý z týchto filmových trhákov je pre vás TOP? Ťažká voľba, pravda? O Divokom západe z 19. storočia sa natočilo mnoho filmov a napísalo ešte viac kníh. Keďže vzniklo tisíce fiktívnych príbehov, toto prostredie sa stalo natoľko populárne, že sa zrodil nový žáner – western.

Westernová vykrádačka

Legendami opradený americký región nesmie chýbať ani na hracích automatoch. Jedným z nich je aj online slot Wild Job od spoločnosti SYNOT Games. Hlavným motívom tohto slotu je pravá nefalšovaná banková lúpež. Skvelá príležitosť ako zveľadiť svoje hráčske konto. Pridajte sa na stranu krásnej dámy, ktorá svojím šarmom obalamutí každú stráž, fúzatého siláka, ktorý poľahky vykopne všetky dvere a vynaliezavého mladíka, ktorý otvorí každý trezor.

Využite bonusy a vybieľte trezor

Wild Job tvorí 5 valcov, 3 riadky a 9 fixných výherných línii. Výherné kombinácie platia iba zľava doprava, pričom začínať musia na prvom valci vľavo a v neprerušovanom slede pokračovať smerom doprava. Ak je na výhernej línii viacero výherných kombinácii, platí iba tá hodnotovo najvyššia. V prípade, že vytočíte výherné kombinácie na rôznych výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

Okrem klasických kasínových bonusov vás poteší aj niekoľko zaujímavých herných bonusov, ktoré tento slot obsahuje. Vďaka nim sa k výhram v podobe zlatých tehličiek, diamantov, či vreca s peniazmi dopracujete ľahšie a najmä rýchlejšie. Prvým je Wild symbol. Je žolíkom, čiže supluje chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Ozajstná vykrádačka začína vtedy, ak vytočíte 3 bonusové symboly, ktorými sú 3 hlavné postavy. Silák sa objavuje na prvom valci, dáma zase na treťom, no a mladík na piatom. Táto vytočená kombinácia znamená bonusovú hru s 10 voľnými pretočeniami. Ak počas nej vytočíte znova niekoho z tejto trojice, rozšíri sa po celom valci ako divoký symbol.

Využiť sa dá aj obľúbená funkcia Gamble (Risk), prostredníctvom ktorej môžete každú jednu výhru niekoľkokrát zdvojnásobiť.

Hrať sa dá aj zadarmo, na eTIPOS.sk

S online hracím automatom Wild Job sme si užili množstvo zábavy, a čo to sa nám podarilo aj ukoristiť vo forme výhier. Traja skúsení lupiči odviedli skvelú prácu. A čo vy? Vyskúšate šťastie a pridáte sa k nim? Mali by ste, určite nebudete ľutovať. Tento slot nájdete na online kasíne eTIPOS.sk, kde je možné zahrať si ho aj zadarmo.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

eTIPOS.sk logo

Uvítací balíček až do 1 050 € + 280 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
SYNOT Games
Téma hry:
Dobrodružný online automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:
Hracie automaty