Wild Joker 50

Wild Joker 50

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Wild Joker 50 zadarmo

6-valcový automat

Radíte sa ku konzervatívnym hráčom alebo skôr hľadáte netradičnú formu zábavy? Pokiaľ ste kývli na prvú skupinu, online výherný automat Wild Joker 50 by sa vám mohol zapáčiť. Jeho názov znie pre klasikov veľmi lákavo, a preto sme neodolali a preskúmali ho.

Wild Joker 50 je typický ovocný automat od spoločnosti Tech4Bet. Vďaka svojím 6 valcom tak trochu vyčnieva z radu klasických automatov. Na jednotlivých valcoch sú 4 riadky a výherné kombinácie sa zobrazujú na 50 fixne daných výherných líniách. Aby ste získali výhernú kombináciu, musíte minimálne 3 rovnaké symboly vytočiť v neprerušovanom slede v smere zľava doprava. Začínať musí na prvom valci vľavo. V rámci jednej výhernej línie je platná iba najvyššia výhra, výhry na viacerých výherných líniách sa sčítajú.

Klasická štruktúra bonusov

V hre sa objavuje notoricky známa zostava ovocných a neovocných symbolov - čerešne, citróny, pomaranče, slivky, jablká, hrušky, hrozná, melóny, zvončeky a sedmičky. Ako už býva pri takýchto automatoch zvykom, výnosnejšie sú symboly neovocné. Nad všetkými však stojí Wild symbol, ktorý má na automate Wild Joker 50 najvyššiu hodnotu. Za jeho tri vytočenia sa vám vráti stávka, za štyri Wild symboly získate 2-násobok stávky, za päť už 8-násobok, no a za 6 dostanete úctyhodný 100-násobok stávky. Wild symbol je okrem toho i žolíkom, ktorý dopĺňa chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii. Na valcoch, okrem prvého a posledného, sa zobrazuje aj symbol Hviezdy. Ide o Scatter symbol. Vďaka nemu je možné získať niekoľko voľných pretočení. Dve zobrazené hviezdy znamenajú zisk 3 freespinov, za tri hviezdy dostanete 5 freespinov a za 4 hviezdy 8 pretočení zdarma.

Automat Wild Joker 50 v kasíne eTipos.sk

Wild symbol, Scatter symbol a freespiny. To je konečná bonusová výbava automatu Wild Joker 50. Či je to veľa, alebo málo, necháme na posúdení každého. Každopádne tento online slot nájdete v ponuke slovenského kasína eTipos.sk. Hru si môžete vyskúšať aj zadarmo a samozrejme aj prostredníctvom svojho mobilu.

1050 EUR pre nových hráčov v kasíne

eTIPOS.sk logo

Uvítací balíček až do 1 050 € + 280 free spinov

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Tech4Bet
Téma hry:
Ovocný výherný automat
Online kasíno:
eTIPOS.sk
Naše hodnotenie:
Hracie automaty