Wings of Ra

Wings of Ra

Hraj v kasíne

Vyskúšajte si výherný automat Wings of Ra zadarmo

Egyptské bohatstvo na online automate Wings of Ra

Staroveký Egypt sa stal námetom desiatok až stoviek online výherných automatov. Spomeňme si len na Rise of Ra (EGT), Fire Blaze: Pharaoh's Daughter (Playtech), Valley of the Gods (Yggdrasil), Book of Secrets (Synot), či legendárny Book of Ra Deluxe (Novomatic). Niet sa čomu čudovať, veď ríša slávnych faraónov oplývala nesmiernym bohatstvom. Svojou štedrosťou a moderným vizuálom nás zaujal aj online výherný automat Wings of Ra. Aj napriek tomu, že hra neobsahuje klasický Wild symbol alebo multiplikátory, dajú sa na ňom získať parádne výhry.

Wings of Ra bol vyvinutý spoločnosťou Red Tiger, ktorú netreba nejako extra predstavovať. Za pár rokov si získala pozornosť kasínového sveta zavedením úžasných online hier. Ako už samotný názov tohto slotu prezrádza, hra ja založená na jednom z najuznávanejších bohov egyptskej mytológie – bohovi slnka Ra. Online slot Wings of Ra pozostáva z 5 valcov, 3 riadkov a 10 fixne stanovených výherných línií. Skvelé na tomto automate je, že kombinácia je výherná kdekoľvek na výhernej línii. Nezáleží na tom, či je to zľava, sprava alebo v strede. Jedinou podmienkou je, že výherná kombinácia musí pozostávať z najmenej troch symbolov.

Úžasný Mystery symbol

Na valcoch sa okrem staroegyptských symbolov točí aj zlatá minca, ktorou je Mystery symbol. Dianie na automate stojí a padá práve na ňom. Akonáhle sa mysteriózne mince objavia na valcoch, začnú sa pretáčať, aby sa následne náhodne zastavili na rovnakom symbole. Vďaka tomu môžete získať niekoľko výherných kombinácií. Symbol free spinov zase dokáže aktivovať bonusovú hru s voľnými pretočeniami:

  • 3x Freespin symbol = 12 freespinov
  • 4x Freespin symbol = 15 freespinov
  • 5x Freespin symbol = 18 freespinov

Tip ako vyhrať počas free spinov

Počas freespinovej hry zbierate Mystery symboly, teda zlaté mince, čo je pekne zobrazené na lište nad valcami. Na vyplnenie lišty potrebujete vyzbierať 14 mincí. Keď sa vám to podarí, symbol s najnižšou hodnotou sa zmení na Mystery symbol a v ďalšom priebehu hry sa už na valcoch neobjaví. Zakaždým, keď lištu vyplníte, z hry automaticky zmizne symbol s aktuálne najnižšou hodnotou. Takýmto spôsobom sa môžu na valcoch točiť iba výnosnejšie symboly – Faraón, Neferiti, Horus a Horovo oko.

Aj Wings of Ra patrí medzi Red Tiger automaty s progresívnymi Jackpotmi Daily Drop a Mega Drop. Ich hodnoty neustále narastajú a obe sumy vidíte v ľavej časti obrazovky. Mega Drop je bez limitu a postupne rastie naozaj do vysokých hodnôt. Daily Drop je výrazne nižší Jackpot, avšak získa ho niekto každý jeden deň.

Automat Wings of Ra nájdete v kasíne Niké.sk

Wings of Ra môžete hrať online kdekoľvek, pretože je kompatibilný s mobilnými zariadeniami. Grafika vyzerá atraktívne na všetkých platformách (mobil, tablet, počítač) nehovoriac o zvukoch. Ak ste začínajúcim hráčom, odporúčame si hru zahrať najprv úplne zadarmo. Takúto možnosť nájdete v online kasíne Niké.sk.

50 FS pre nových hráčov v kasíne

Niké logo

50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke

Detaily hry

Dodávateľ hry:
Red Tiger
Téma hry:
Automat s témou mágie a mytológie
Online kasíno:
Niké
Naše hodnotenie:
Hracie automaty