Kasínové bonusy

Kasínové bonusy pri hraní online automatov

Vstupný bonus: 10000 EUR

Vstupný bonus za prvé 4 vklady až do 10 000€ + 640 free spinov

Vstupný bonus: 7777 EUR

Exkluzívny vstupný bonus až do výšky 7 777 € k prvému vkladu + 100 freespinov

Vstupný bonus: 7000 EUR

uvítací bonus podľa vlastného výberu až do výšky 7000€ + 250 zatočení zadarmo

Vstupný bonus: 5000 EUR

20 freespinov za registraciu, 100% vkladový bonus až do 5000 € a spolu až 300 freespinov k prvým trom vkladom.

Vstupný bonus: 1050 EUR

Uvítací balíček až do 1 050 € + 280 free spinov

Vstupný bonus: 333 FS

333 spinov na vybraných automatoch v kasíne

Vstupný bonus: 50 FS

50 spinov zadarmo na ktorýkoľvek z automatov v ponuke + ďalších 100 extra free spinov po pretočení 50€.

Vstupný bonus: 0 EUR

100% bonus k prvému vkladu až do 1000 € + 33 freespinov po prvom reálnom spine

10 free spinov s prémiou

10 free spinov s prémiou "Objaviteľ"

Ak ste už registrovaní v OlyBete tak dnes máte šancu získať špeciálnu klubovú prémiu. Stačí splniť jednoduchú úlohu, ktorou je pretočenie 8€ na hrách Blazing Bells a Berry Berry Bonanza (Playtech) a dostanete 10 free spinov s hodnotou otočky 0,15€ do hry Ultimate Hot. Klubové prémie sú tu každý deň, tak využite tú dnešnú a zajtra sa zastavte po ďalšiu.

OlyBet
Pohodové stredy

Pohodové stredy

Ak sa vám niekedy stálo, že ste mali „nešťastnú“ sériu pri točení valcov vášho obľúbeného automatu vo Svete Hier Niké majú pre vás riešenie. Každú stredu tu prebieha Pohodová streda. V prípade, ak sa vám pri 10 po sebe nasledujúcich spinov nepodarí vytočiť výhru, získavate bonus 10 voľných zatočení úplne zadarmo a to až trikrát. Čo vy na to, využijete túto štedrú ponuku?

Niké
Získajte 30 free spinov po výhre 30 €

Získajte 30 free spinov po výhre 30 €

Využite v stredu 29. marca akciu DoubleStar kasína, vďaka ktorej môžete získať až 30 pretočení zadarmo. Tieto free spiny vám budú pripísané na hráčske konto akonáhle sa vám podarí v tomto kasíne počas dnešného dňa vyhrať v hracích automatoch aspoň 30 €. Získané voľné točenia následne budete môcť využiť do 48 hodín od pripísania v hre Fruiti. Príjemnú zábavu!

DoubleStar
10 free spinov s prémiou

10 free spinov s prémiou "Dopraj si"

Doprajte si dnes chvíľu v OlyBet online kasíne na poroztáčanie valcov vášho obľúbeného automatu. Pokiaľ na ňom pretočíte v priebehu dnešného dňa čiastku 20€ dostanete darček v podobe 10tich voľných otoček (po 0,15€) do hry Ultimate Hot od dodávateľa Amusnet (EGT).

OlyBet
Spinobranie vo Fortune

Spinobranie vo Fortune

V online kasíne Fortuna prebieha od pondelka 27. marca do nedele 2. apríla akcia s názvom Synot Spinobranie, v ktorej môžete získať 10 EUR úplne každý deň.

Fortuna
Spinmánia v DOXXbet kasíne

Spinmánia v DOXXbet kasíne

Zapojte sa každý utorok, stredu a štvrtok v čase od 9:00 do 15:00 do Spinmánie a vezmite si bonus 5 EUR. Akcia prebieha každý týždeň, pričom vždy sa vyberú nové hry od iných providerov.

DOXXbet
10 free spinov s prémiou

10 free spinov s prémiou "Multivitamín"

Osviežte sa v pondelok šťavnatým ovocným bonusom v Olybete, ktorý je súčasťou denných prémií. Vystupuje pod názvom Multivitamín a je spojený s roztomilou novinkou kasína – Multifly! od Yggdrasilu. V prípade ak na tomto automate uskutočníte 100 točení po 0,2 €získate 10 voľných 0,15€ otočiek do hry Ultimate Hot od EGT(Amusnet). Tak si bežte vyskúšať uvedenú novinku, získajte ponúkanú prémiu a uhrajte s ňou nejakú fajnú výhru!

OlyBet
10 000 EUR pre nových hráčov

10 000 EUR pre nových hráčov

Online kasíno SynotTip sa rozhodlo navýšiť svoj vstupný bonus. Pre nových hráčov má po registrácii pripravených 10 000 EUR. Nový vstupný bonus platí len pre hráčov s úplnou registráciou od 15.3.2023, 10:00 hod.

SYNOT TIP
Mystery balíček v DOXXbete

Mystery balíček v DOXXbete

Online kasíno DOXXbet si pre svojich hráčov pripravilo akciu s názvom Jarný Mystery balíček. Akcia trvá od 4.3.2023 do 2.4.2023 len počas víkendov od soboty 00:00:00 do nedele 23:59:59, t.j. 48 hodín. Spolu je v hre až 1150 balíčkov - 50 balíčkov v peňažnej cene 10 EUR, 200 balíčkov v peňažnej cene 5 EUR, 400 balíčkov s 25 freespinami a 500 balíčkov s 10 freespinami.

DOXXbet

Bonusy sú neoddeliteľnou súčasťou najmodernejších online hracích a video automatov. Prinášajú hráčom vždy niečo nové, iné a naozaj vzrušujúce, ako pridanú hodnotu klasickej hry na valcoch. Každý si nájde ten svoj bonus, ktorý sa mu páči. Všetky bonusy majú navyše spoločný cieľ, priniesť hráčom extra hodnotu a výhru. Takže aj s 5 eurovým bonusom, ktorý dostane hráč zadarmo, môže nahrať veľmi vysokú výhru skutočných peňazí. Online kasína a tvorcovia hier prichádzajú na trh stále s ďalšími novinkami a tak aj bonusy od prvých až po najmodernejšie prešli neuveriteľnými zmenami. V tejto sekcii si posvietime na aktuálne bonusové novinky na trhu online hracích a video automatov. Nájdeš tu aj aktualizovaný zoznam všetkých bonusov, ktoré môžeš získať pri hraní automatu.

Herné bonusy sú špecifické a jedinečné pre každý online automat, preto sme ich rozdelili nasledovne:

Bonusové hry

Každý video automat má skrytú min. 1 bonusovú hru. Stačí, ak ti na valcoch padne určitý počet predvolených symbolov a bonusová hra sa spustí. Takéto špeciálne hry majú svoju špeciálnu atmosféru a svoj dej. Musíš si v nich zvoliť nejaký symbol, alebo splniť úlohu, aby si získal čo najvyššiu sumu bonusu, alebo otočenia s násobkom zadarmo. Jednotlivé sumy sa počas bonusovej hry neustále sčítavajú a na konci, keď si nezvolíš správne, alebo vyčerpáš otočenia zadarmo, sa suma, ktorú si nahral pripočíta na tvoj účet. Bonusové hry sú super, pretože v nich môžete získať naozaj veľké výhry oproti klasickým výhram na valcoch.

Otočenia Zadarmo

Ak ti padne v hre na valcoch ikonka (tzv. scatter) a hra to umožňuje, získaš výhru, alebo otočenia zadarmo, prípadne aj nejaký násobiteľ. Počet otočení zadarmo často závisí od počtu týchto symbolov, ktoré Vám padnú na valcoch.

Násobiteľ (Multiplikátor)

Postupný násobiteľ je špeciálny bonus nachádzajúci sa v najnovších hrách. Funkcia spočíva v tom, že ak padne na valcoch nejaká výhra, zastavia sa výherné symboly. Ak padne pri ďalšom otočení znovu výherná kombinácia, získaš 2 násobok tejto sumy, ak pri ďalšom znovu, tak 3 násobok atď. Maximálny násobok býva väčšinou až 5 násobný. Násobné výhry prestanú, ak ti na líniách nepadne žiadna výhra. Potom hráš opäť klasicky, až kým nepadne ďalšia výherná kombinácia.

Mystery Win

Ak ti padnú na valcoch 3 Mystery symboly, automat sám načíta sumu bonusu, ktorú získaš. Vždy sú určené hranice pre mystery win a tá maximálna býva naozaj vysoká. Aj pri hre za menej peňazí tak môžeš získať vysokú výhru.

Hracie automaty